Профил на менаџерот: Patryk Janczak

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Patryk Janczak
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 11, 2010
Последна интеракција: Денес во 19:33:38
Постови на форумот:2037  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:10 (913)
Освоени поени:43 (2680)
Победи:1 (93)
Подиуми:4 (228)
Пол-позиции:1 (159)
Најбрзи круга:2 (67)
Просечно поени/трка: 4.3 (2.94)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

64% отклучени

(227/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Patryk Janczak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 19, Трка 10
Број на најавувања:26150
Време поминато на ГПРО:8321.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 14
Позиција во сезоната:3
Пари: $??.???.???
Возач: Jenson Lees (143)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:43
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Ignition
Екипен пласман:9
Поени на тимот:343.6168

Спонзори

Kenwoods (A14) - 18 трки
SLG (M5) - 7 трки
Ghortex (A14) - 12 трки
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Patryk Janczak (Последна обнова: Јун 6 2017, 21:39:37)