Профил на менаџерот: Wender Procopio

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Wender Procopio
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 1, 2010
Последна интеракција: Јан 28 2011, 17:35:01
Постови на форумот:7  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (0)
Освоени поени:0 (0)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (-)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(3/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Wender Procopio Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сè уште не
Број на најавувања:149
Време поминато на ГПРО:38.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
51-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
22 R-10 21 0 0 0 0 2 15 0.13 R1 - Pipirelli $53.497.114 Задржи група
20 R-222 38 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $19.650.700 Задржи група