Профил на менаџерот: Jareen Keats

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Jareen Keats
Држава: Индија
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 1, 2010
Последна интеракција: Авг 7 2022, 19:35:03
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (234)
Освоени поени:0 (458)
Победи:0 (8)
Подиуми:0 (27)
Пол-позиции:0 (4)
Најбрзи круга:0 (10)
Просечно поени/трка: - (1.96)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

9% отклучени

(35/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jareen Keats Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 21, Трка 3
Број на најавувања:1006
Време поминато на ГПРО:370.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 5
Позиција во сезоната:3
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Wintrillions (R5) - 10 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
88 R-5 14 0 0 0 0 1 2 0.5 R1 7345 Pipirelli $14.084.501 Задржи група
87 R-5 15 0 0 0 0 1 4 0.25 R1 7247 Pipirelli $10.166.559 Задржи група
86 R-5 15 0 0 0 0 0 3 0 - 7543 Pipirelli $9.784.369 Задржи група
61-85 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
60 R-162 18 0 0 0 0 3 5 0.6 R1 10007 Pipirelli $24.035.610 Задржи група
59 R-162 8 0 3 0 2 42 11 3.82 R2 7481 Pipirelli $6.405.349 Задржи група
58 R-162 15 0 0 0 0 7 5 1.4 R2 8612 Pipirelli $17.439.302 Задржи група
57 R-157 15 0 0 0 0 3 1 3 - 8986 Pipirelli $17.203.050 Задржи група
48-56 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 R-302 10 0 0 0 0 16 4 4 R2 - Pipirelli $29.162.501 Задржи група
46 R-302 8 1 2 0 0 33 9 3.67 R1 - Pipirelli $-6.803.638 Задржи група
41-45 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
40 R-185 10 0 0 0 0 26 7 3.71 - - Pipirelli $19.057.402 Задржи група
39 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
38 R-309 3 5 7 1 6 75 11 6.82 R2 - Pipirelli $-22.704.186 Задржи група
37 R-309 4 1 6 1 1 58 13 4.46 SF - Pipirelli $-5.537.374 Задржи група
36 R-309 20 0 0 0 0 1 1 1 R1 - Pipirelli $17.056.152 Задржи група
35 R-203 10 0 1 0 0 15 11 1.36 R1 - Pipirelli $-3.680.522 Задржи група
34 R-203 15 0 0 0 0 11 12 0.92 R2 - Pipirelli $-13.388.675 Задржи група
33 R-203 16 0 0 1 0 12 11 1.09 R2 - Pipirelli $-29.163.095 Задржи група
32 R-203 22 0 0 0 0 0 9 0 R1 - Pipirelli $21.972.968 Задржи група
31 R-203 27 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $-25.413 Задржи група
30 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
29 R-19 8 0 2 0 0 34 14 2.43 R1 - Pipirelli $6.489.422 Задржи група
28 R-19 12 0 0 0 0 12 13 0.92 R1 - Pipirelli $-26.048.967 Задржи група
27 R-19 17 0 0 0 0 6 11 0.55 R1 - Pipirelli $2.952.389 Задржи група
26 R-19 22 0 0 0 0 2 10 0.2 R1 - Pipirelli $16.382.413 Задржи група
25 R-19 21 0 0 0 0 0 8 0 R1 - Pipirelli $-9.400.459 Задржи група
24 R-19 5 1 5 1 1 50 12 4.17 QF - Pipirelli $-30.638.043 Задржи група
23 A-49 35 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $650.817 Испаднат
22 R-241 6 0 1 0 0 37 16 2.31 R1 - Pipirelli $4.866.201 Промовиран
21 R-241 18 0 0 0 0 7 13 0.54 - - Pipirelli $21.075.887 Задржи група