Профил на менаџерот: Jeroen Mullie

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Spyker MF1 M16 - 2006
Име:Jeroen Mullie
Држава: Белгија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 25, 2006
Последна интеракција: Мар 29 2021, 13:26:01
Постови на форумот:179  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (97)
Освоени поени:0 (127)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (6)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (1.31)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 19, 2007)
Достигнувања:

1% отклучени

(3/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jeroen Mullie Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 5, Трка 12
Број на најавувања:724
Време поминато на ГПРО:117.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
82-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
81 R-84 25 0 0 0 0 0 0 - R1 10103 Pipirelli $21.993.000 Задржи група
29-80 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
28 R-202 19 0 0 0 0 4 1 4 - - Pipirelli $13.058.098 Задржи група
17-27 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
16 R-94 14 0 0 0 0 2 3 0.67 - - blank $10.700.767 Задржи група
6-15 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
5 A-4 31 0 0 0 0 0 17 0 - 204 blank $2.835.062 Испаднат
4 R-10 8 1 3 2 0 33 17 1.94 - ? blank $6.206.453 Промовиран
3 R-10 10 0 1 1 0 25 17 1.47 - 197 blank $3.078.293 Задржи група
2 R-10 8 0 2 0 1 33 17 1.94 - 139 blank $-5.783.699 Задржи група
1 R-10 9 0 0 0 1 19 16 1.19 - - blank $-14.221.626 Задржи група