Профил на менаџерот: Saulius Kepezinskas

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Saulius Kepezinskas
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 26, 2006
Последна интеракција: Апр 29 2019, 13:22:25
Постови на форумот:34  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (444)
Освоени поени:0 (1226)
Победи:0 (40)
Подиуми:0 (118)
Пол-позиции:0 (57)
Најбрзи круга:0 (27)
Просечно поени/трка: - (2.76)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

30% отклучени

(105/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Saulius Kepezinskas Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 5, Трка 13
Број на најавувања:4412
Време поминато на ГПРО:1696 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Дете

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Saulius Kepezinskas (Последна обнова: Јул 30 2006, 18:44:32)
:)