Профил на менаџерот: Sandra Ratkovic

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Sandra Ratkovic
Држава: Србија
Пол:Женски
Се приклучи:Авг 25, 2010
Последна интеракција: Јул 23 2012, 23:22:41
Постови на форумот:4  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (178)
Освоени поени:0 (484)
Победи:0 (18)
Подиуми:0 (43)
Пол-позиции:0 (13)
Најбрзи круга:0 (12)
Просечно поени/трка: - (2.72)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јун 8, 2011)
Достигнувања:

22% отклучени

(77/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Sandra Ratkovic Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 21, Трка 10
Број на најавувања:1881
Време поминато на ГПРО:734.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Свршен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
33-71 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
32 M-1 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $-27.201.222 Пензиониран
31 M-1 15 0 1 0 0 13 17 0.76 SF 61 Badyear $10.937.775 Задржи група
30 M-1 8 0 1 0 0 25 17 1.47 F 30 Badyear $21.271.615 Задржи група
29 M-1 19 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Badyear $2.419.869 Задржи група
28 M-1 16 0 1 0 0 15 17 0.88 R1 ? Badyear $28.461.467 Задржи група
27 M-1 21 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 75 Badyear $8.376.939 Задржи група
26 P-2 2 4 12 2 6 110 17 6.47 W 35 Dunnolop $26.524.047 Промовиран
25 P-2 14 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 402 Yokomama $80.496.588 Задржи група
24 A-24 1 5 12 4 5 116 17 6.82 W 195 Pipirelli $60.667.412 Промовиран
23 A-24 10 1 1 0 0 22 17 1.29 R2 ? Pipirelli $37.295.614 Задржи група
22 R-124 1 6 11 5 1 115 17 6.76 W 901 Pipirelli $8.957.984 Промовиран
21 R-124 5 2 4 2 0 45 8 5.62 - - Pipirelli $-14.776.624 Задржи група