Профил на менаџерот: Jaanus Liit

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er - 2008
Име:Jaanus Liit
Држава: Естонија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 27, 2010
Последна интеракција: Дек 13 2019, 21:28:45
Постови на форумот:19  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:13 (813)
Освоени поени:65 (1703)
Победи:2 (59)
Подиуми:6 (158)
Пол-позиции:1 (37)
Најбрзи круга:6 (89)
Просечно поени/трка: 5 (2.09)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

47% отклучени

(165/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jaanus Liit Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 22, Трка 1
Број на најавувања:5081
Време поминато на ГПРО:1800.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 91
Позиција во сезоната:4
Пари: $??.???.???
Возач: Marvin Mirocha (128)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Mr.Shadow© Fanclub
Екипен пласман:474
Поени на тимот:100.5333

Спонзори

CBBS (A91) - 5 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
72 A-91 9 0 1 0 3 29 17 1.71 R1 1662 Pipirelli $86.406.523 Задржи група
71 A-91 16 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 1475 Pipirelli $49.621.275 Задржи група
70 A-91 18 0 0 0 0 5 16 0.31 R2 3808 Pipirelli $42.510.774 Задржи група
69 A-91 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 2885 Pipirelli $92.670.057 Задржи група
68 P-23 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 566 Yokomama $7.296.166 Испаднат
67 A-40 4 1 6 0 2 68 17 4 R2 677 Pipirelli $54.349.756 Промовиран
66 A-40 22 0 0 0 0 0 17 0 R2 1681 Pipirelli $78.809.829 Задржи група
65 R-158 2 3 12 1 7 102 17 6 F 4681 Pipirelli $46.383.252 Промовиран
64 A-46 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 3048 Pipirelli $-853.524 Испаднат
63 P-4 31 0 0 0 1 0 17 0 R2 591 Yokomama $5.341.575 Испаднат
62 A-125 2 5 9 1 9 92 17 5.41 W 873 Pipirelli $73.158.211 Промовиран
61 A-125 4 2 4 0 0 53 17 3.12 SF 1320 Pipirelli $53.398.620 Задржи група
60 A-125 9 0 2 0 1 23 17 1.35 R1 1542 Pipirelli $41.942.746 Задржи група
59 R-29 1 14 16 4 8 156 17 9.18 W 3718 Pipirelli $34.269.395 Промовиран
58 A-116 34 0 0 0 0 0 15 0 R1 5641 Pipirelli $27.866.198 Испаднат
57 R-110 2 3 14 6 2 110 15 7.33 F 6100 Pipirelli $68.960.509 Промовиран
56 R-110 19 0 0 0 0 0 0 - R1 13033 Pipirelli $22.787.000 Задржи група
55 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
54 P-20 34 0 0 0 0 1 2 0.5 R1 10595 Yokomama $-5.283.018 Пензиониран
53 P-20 4 1 4 0 0 44 16 2.75 R2 1911 Dunnolop $9.300.119 Задржи група
52 P-20 25 0 0 0 0 8 16 0.5 - - Yokomama $23.109.535 Задржи група
51 P-20 23 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 ? Yokomama $28.580.302 Задржи група
50 P-20 19 0 0 0 0 6 17 0.35 - ? Yokomama $15.941.760 Задржи група
49 P-20 23 0 0 0 0 5 16 0.31 R2 - Yokomama $15.420.771 Задржи група
48 P-20 12 0 1 0 0 18 16 1.12 SF - Dunnolop $2.119.853 Задржи група
47 P-20 27 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Yokomama $19.307.265 Задржи група
46 P-20 25 0 0 0 0 3 15 0.2 - - Yokomama $40.135.992 Задржи група
45 A-34 2 4 11 0 7 99 17 5.82 F ? Pipirelli $59.178.138 Промовиран
44 A-34 11 1 1 0 2 17 17 1 R1 ? Pipirelli $63.634.398 Задржи група
43 A-34 11 0 1 1 2 19 17 1.12 R1 ? Pipirelli $51.015.806 Задржи група
42 A-34 4 2 7 0 1 69 17 4.06 R1 ? Pipirelli $37.006.400 Задржи група
41 A-34 19 0 1 0 0 7 17 0.41 R1 ? Pipirelli $35.493.543 Задржи група
40 A-34 20 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 1370 Pipirelli $34.966.036 Задржи група
39 A-34 18 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 ? Pipirelli $59.355.549 Задржи група
38 A-34 5 0 3 0 8 50 17 2.94 QF 494 Pipirelli $29.358.516 Задржи група
37 A-34 21 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $22.669.825 Задржи група
36 A-34 26 0 0 0 1 3 15 0.2 R2 - Pipirelli $13.015.705 Задржи група
35 P-6 10 0 3 0 3 22 17 1.29 R2 ? Dunnolop $-11.298.518 Испаднат
34 P-6 6 0 4 1 5 50 17 2.94 QF ? Dunnolop $16.463.930 Задржи група
33 P-6 23 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 180 Dunnolop $31.613.209 Задржи група
32 A-9 3 0 5 9 0 70 17 4.12 QF 389 Pipirelli $62.196.583 Промовиран
31 A-9 13 0 1 1 1 17 17 1 QF ? Pipirelli $20.455.704 Задржи група
30 A-9 13 0 0 0 1 12 17 0.71 R1 495 Pipirelli $15.763.628 Задржи група
29 R-280 4 2 10 8 2 91 16 5.69 QF - Pipirelli $24.693.174 Промовиран*
28 R-280 2 5 8 3 3 89 16 5.56 QF - Pipirelli $-21.158.911 Задржи група
27 A-27 26 0 0 0 0 2 14 0.14 R1 - Pipirelli $-1.528.030 Испаднат
26 P-15 9 0 2 0 1 27 17 1.59 QF ? Dunnolop $-4.400.771 Испаднат
25 P-15 12 1 1 0 1 16 17 0.94 QF ? Dunnolop $16.813.944 Задржи група
24 A-3 1 9 13 1 12 127 17 7.47 W 202 Pipirelli $71.627.434 Промовиран
23 A-3 15 1 1 0 0 10 17 0.59 QF 724 Pipirelli $45.203.755 Задржи група
22 R-1 2 3 7 0 0 80 17 4.71 QF ? Pipirelli $30.441.394 Промовиран