Профил на менаџерот: Paulo Favaro

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Paulo Favaro
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 2, 2010
Последна интеракција: Јул 8 2015, 03:04:29
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (241)
Освоени поени:0 (252)
Победи:0 (6)
Подиуми:0 (21)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (27)
Просечно поени/трка: - (1.05)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

15% отклучени

(54/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Paulo Favaro Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:paulofavaroadvogado

Основни информации

Прво ГП: Сезона 25, Трка 1
Број на најавувања:1267
Време поминато на ГПРО:326.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
47-71 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
46 R-261 18 0 0 0 0 0 6 0 R1 - Pipirelli $-20.095.785 Задржи група
45 R-261 9 0 2 0 0 34 15 2.27 SF - Pipirelli $-14.090.912 Задржи група
44 R-261 13 0 0 0 1 8 15 0.53 R1 - Pipirelli $-6.482.490 Задржи група
43 R-261 18 0 0 0 2 3 16 0.19 R2 - Pipirelli $-2.982.240 Задржи група
42 R-261 14 0 1 0 0 13 12 1.08 R1 - Pipirelli $-23.590.353 Задржи група
41 R-261 24 0 0 0 0 0 10 0 R1 - Pipirelli $-22.074.336 Задржи група
40 R-261 23 0 0 0 0 3 10 0.3 - - Pipirelli $-13.142.160 Задржи група
39 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
38 R-199 9 0 1 0 1 20 17 1.18 R2 ? Pipirelli $-9.545.287 Задржи група
37 R-199 14 0 0 0 0 8 11 0.73 R1 - Pipirelli $-4.925.454 Задржи група
36 R-145 17 0 0 0 0 2 7 0.29 R1 - Pipirelli $-20.296.790 Задржи група
34-35 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
33 R-306 18 0 0 0 3 5 14 0.36 - - Pipirelli $-18.190.007 Задржи група
32 A-36 36 0 0 0 0 0 6 0 - - Pipirelli $-2.917.529 Пензиониран
31 R-152 2 6 10 3 6 92 17 5.41 F ? Pipirelli $4.918.600 Промовиран
30 R-152 17 0 0 0 2 2 8 0.25 R2 - Pipirelli $-28.894.941 Задржи група
29 R-152 14 0 1 0 2 11 17 0.65 R2 ? Pipirelli $-14.614.350 Задржи група
28 R-152 32 0 0 0 0 0 5 0 R1 - Pipirelli $-16.232.148 Задржи група
27 R-152 7 0 5 0 9 41 17 2.41 SF ? Pipirelli $-11.292.374 Задржи група
26 R-152 31 0 0 0 1 0 15 0 R1 - Pipirelli $-3.156.281 Задржи група
25 R-152 30 0 0 0 0 0 16 0 R2 - Pipirelli $-5.938.592 Задржи група
23 R-111 26 3 3 0 4 0 13 0 R2 - Pipirelli $-1.339.735 Задржи група