Профил на менаџерот: Ernest Szigl

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ernest Szigl
Држава: Словачка
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 30, 2010
Последна интеракција: Мај 29 2021, 23:01:19
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (327)
Освоени поени:0 (852)
Победи:0 (21)
Подиуми:0 (71)
Пол-позиции:0 (30)
Најбрзи круга:0 (10)
Просечно поени/трка: - (2.61)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

21% отклучени

(79/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ernest Szigl Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 23, Трка 7
Број на најавувања:3564
Време поминато на ГПРО:674.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
82-88 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
81 R-124 27 0 0 0 0 0 0 - - 7039 Pipirelli $11.531.000 Задржи група
66-80 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
65 A-73 16 0 1 1 0 6 7 0.86 R2 7999 Pipirelli $12.852.677 Пензиониран
64 A-73 12 0 1 0 0 16 15 1.07 R1 4955 Pipirelli $26.880.571 Задржи група
63 R-16 2 6 13 10 4 125 17 7.35 F 2753 Pipirelli $52.417.595 Промовиран
62 R-16 16 0 0 0 0 3 1 3 - 8159 Pipirelli $12.520.000 Задржи група
55-61 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
54 A-91 31 0 0 0 0 0 2 0 R1 13320 Pipirelli $-14.501.580 Пензиониран
53 R-17 2 3 10 7 0 100 14 7.14 SF 7405 Pipirelli $30.729.294 Промовиран
52 A-68 6 0 4 2 1 54 11 4.91 QF - Pipirelli $20.574.205 Пензиониран
51 A-68 6 1 2 0 0 50 16 3.12 SF - Pipirelli $15.511.593 Задржи група
50 A-68 6 0 5 0 0 42 15 2.8 R1 - Pipirelli $12.806.154 Задржи група
49 A-68 8 0 1 0 0 29 13 2.23 QF - Pipirelli $7.748.166 Задржи група
48 A-68 21 0 1 0 0 7 16 0.44 QF - Pipirelli $14.592.173 Задржи група
47 A-68 5 0 5 0 0 51 17 3 SF 579 Pipirelli $28.540.558 Задржи група
46 A-68 8 0 0 0 0 22 17 1.29 R1 732 Pipirelli $35.898.613 Задржи група
45 R-3 3 3 8 3 0 82 17 4.82 QF ? Pipirelli $41.889.027 Промовиран
44 R-3 7 1 3 3 1 43 17 2.53 R1 2691 Pipirelli $-11.905.409 Задржи група
43 R-3 15 0 2 0 0 15 6 2.5 - - Pipirelli $7.571.965 Задржи група
31-42 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
30 R-233 8 0 1 0 0 32 15 2.13 R2 - Pipirelli $-20.834.148 Задржи група
29 R-233 9 1 2 0 0 25 17 1.47 R2 2182 Pipirelli $6.912.548 Задржи група
28 A-18 27 0 0 0 0 1 12 0.08 R1 - Pipirelli $7.429.636 Испаднат
27 A-18 23 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 - Pipirelli $23.021.179 Задржи група
26 R-95 2 5 9 2 2 102 17 6 F 1071 Pipirelli $14.735.797 Промовиран
25 R-95 17 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $-33.173.915 Задржи група
24 R-95 12 0 2 1 0 19 17 1.12 QF 1760 Pipirelli $-22.958.064 Задржи група
23 R-95 12 1 1 0 2 20 11 1.82 - - Pipirelli $1.621.954 Задржи група