Профил на менаџерот: Lukáš Vlček

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Red Arrow F2004 - 2005
Име:Lukáš Vlček
Држава: Чешка Република
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 1, 2011
Последна интеракција: Јун 14 2022, 08:23:26
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (110)
Освоени поени:0 (244)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (16)
Пол-позиции:0 (5)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (2.22)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(22/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Lukáš Vlček Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 23, Трка 8
Број на најавувања:1263
Време поминато на ГПРО:321.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 5
Позиција во сезоната:6
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Wellaz (R5) - 10 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
88 R-5 21 0 0 0 0 0 0 - R1 8267 Pipirelli $33.119.000 Задржи група
87 R-5 18 0 0 0 0 0 3 0 - 6110 Pipirelli $34.106.308 Задржи група
64-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
63 R-85 7 0 0 0 0 47 17 2.76 QF 3049 Pipirelli $4.207.844 Задржи група
51-62 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
50 A-7 37 0 0 0 0 0 11 0 R1 - Pipirelli $-7.430.189 Пензиониран
49 R-310 5 0 4 1 0 57 16 3.56 R2 - Pipirelli $6.820.405 Промовиран
48 R-362 12 0 0 0 0 3 1 3 - - Pipirelli $20.510.000 Задржи група
38-47 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
37 A-6 38 0 0 0 0 0 2 0 R1 - Pipirelli $20.803.497 Пензиониран
36 R-285 4 1 8 3 0 82 17 4.82 SF ? Pipirelli $26.609.777 Промовиран
35 R-168 16 0 0 0 0 6 14 0.43 SF - Pipirelli $-3.126.251 Задржи група
34 R-168 13 0 1 0 0 10 6 1.67 - - Pipirelli $962.869 Задржи група
25-33 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
24 R-163 11 1 3 1 0 34 14 2.43 F - Pipirelli $-6.642.249 Задржи група
23 R-163 16 0 0 0 1 5 8 0.62 - - Pipirelli $-15.372.077 Задржи група