Профил на менаџерот: Marco Van Bockel

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Marco Van Bockel
Држава: Холандија
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 9, 2006
Последна интеракција: Окт 4 2011, 17:18:00
Постови на форумот:127  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (438)
Освоени поени:0 (544)
Победи:0 (4)
Подиуми:0 (40)
Пол-позиции:0 (11)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (1.24)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 19, 2007)
Достигнувања:

8% отклучени

(29/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Marco Van Bockel Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 1, Трка 3
Број на најавувања:3071
Време поминато на ГПРО:544 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Marco Van Bockel (Последна обнова: Окт 3 2007, 18:41:25)
Results:
Season 1: (Rookie)--------------10th with 19 points (14 races total)
Season 2: (Rookie)--------------16th with 11 points (17 races total)
Season 3: (Amateur)------------29th with 00 points (17 races total)
Season 4: (Amateur)------------32th with 00 points (16 races total)
Season 5: (Rookie)--------------16th with 04 points (17 races total)