Профил на менаџерот: Paul Shirnin

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Paul Shirnin
Држава: Украина
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 19, 2011
Последна интеракција: Вчера во 09:50:22
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:12 (1049)
Освоени поени:5 (1476)
Победи:0 (27)
Подиуми:0 (102)
Пол-позиции:0 (30)
Најбрзи круга:0 (22)
Просечно поени/трка: 0.42 (1.41)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

31% отклучени

(114/368)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Paul Shirnin Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 23, Трка 13
Број на најавувања:5742
Време поминато на ГПРО:2331.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 7
Позиција во сезоната:16
Пари: $?.???.???
Возач: Bob Kerr (133)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:26
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Maximum Overdrive Academy
Екипен пласман:978
Поени на тимот:0

Спонзори

Fed Ups (A7) - 21 трки
Parmalet (A7) - 8 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
84 A-7 18 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 1363 Pipirelli $9.209.901 Задржи група
83 A-7 7 1 2 0 1 47 17 2.76 QF 893 Pipirelli $19.890.877 Задржи група
82 A-7 19 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 1905 Pipirelli $12.719.115 Задржи група
81 A-7 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 3189 Pipirelli $8.377.818 Задржи група
80 A-7 29 0 0 0 0 0 17 0 R2 2557 Pipirelli $1.604.807 Задржи група
79 A-7 8 1 3 0 1 36 17 2.12 R2 874 Pipirelli $12.640.773 Задржи група
78 A-7 7 0 3 0 2 30 17 1.76 R2 1829 Pipirelli $11.255.971 Задржи група
77 A-7 19 0 0 0 0 11 17 0.65 QF 1936 Pipirelli $19.354.694 Задржи група
76 P-10 33 0 0 0 1 0 16 0 - 5326 Yokomama $-9.871.659 Испаднат
75 A-81 4 2 6 2 3 56 16 3.5 R2 3986 Pipirelli $31.642.552 Промовиран
74 A-81 12 0 0 0 0 6 17 0.35 QF 1714 Pipirelli $23.513.404 Задржи група
73 R-43 2 3 9 0 3 102 17 6 F 3747 Pipirelli $18.982.574 Промовиран
72 A-82 29 0 0 0 0 0 17 0 R2 4938 Pipirelli $-26.595.527 Испаднат
71 A-82 12 0 1 0 0 14 17 0.82 R2 1385 Pipirelli $25.710.176 Задржи група
70 P-1 32 0 0 1 0 0 17 0 - 418 Yokomama $61.384.464 Испаднат
69 A-74 3 3 8 9 0 92 17 5.41 SF 3435 Pipirelli $119.073.413 Промовиран
68 A-74 8 0 2 0 0 27 17 1.59 SF 1661 Pipirelli $143.354.109 Задржи група
67 A-74 14 0 0 0 0 12 17 0.71 R1 1552 Pipirelli $71.759.569 Задржи група
66 A-74 10 0 0 0 0 15 16 0.94 R2 4041 Pipirelli $56.769.275 Задржи група
65 A-74 14 0 1 0 0 9 17 0.53 R2 1042 Pipirelli $64.121.720 Задржи група
64 A-74 19 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 1536 Pipirelli $54.983.361 Задржи група
63 A-74 11 0 0 0 0 18 16 1.12 R2 4166 Pipirelli $36.776.482 Задржи група
62 P-21 31 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 310 Yokomama $19.757.747 Испаднат
61 P-21 7 0 1 2 0 30 17 1.76 R2 181 Yokomama $49.894.062 Задржи група
60 P-21 10 1 2 0 0 20 17 1.18 R2 261 Yokomama $38.114.752 Задржи група
59 P-21 22 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 302 Yokomama $21.127.998 Задржи група
58 P-21 10 0 1 1 0 24 17 1.41 QF 199 Yokomama $28.608.416 Задржи група
57 P-21 11 0 0 0 0 10 17 0.59 QF 371 Yokomama $15.846.497 Задржи група
56 P-21 13 0 0 0 0 12 17 0.71 QF 915 Yokomama $6.384.329 Задржи група
55 M-5 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 246 Contimental $5.830.563 Испаднат
54 M-5 15 0 1 0 0 10 17 0.59 R2 62 Dunnolop $11.109.523 Задржи група
53 M-5 20 0 1 0 0 6 17 0.35 R2 73 Dunnolop $33.732.218 Задржи група
52 M-5 17 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 42 Dunnolop $11.571.271 Задржи група
51 M-5 8 1 2 0 0 20 17 1.18 - ? Contimental $28.948.628 Задржи група
50 M-5 15 0 1 0 0 15 17 0.88 R1 166 Contimental $18.742.217 Задржи група
49 M-5 18 0 1 0 0 9 17 0.53 R2 ? Dunnolop $2.748.118 Задржи група
48 M-5 18 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 59 Dunnolop $27.922.495 Задржи група
47 M-5 8 0 2 0 0 30 17 1.76 R1 48 Dunnolop $53.266.521 Задржи група
46 M-5 10 0 1 0 1 22 17 1.29 QF 83 Dunnolop $59.146.343 Задржи група
45 Elite 38 0 0 0 0 0 17 0 - 332 Pipirelli $49.872.462 Испаднат
44 Elite 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 239 Pipirelli $79.902.335 Задржи група
43 M-2 4 0 2 2 1 40 17 2.35 F 31 Dunnolop $30.223.553 Промовиран
42 M-2 8 0 1 0 1 27 17 1.59 F 25 Dunnolop $51.533.198 Задржи група
41 M-2 12 0 0 0 0 12 17 0.71 R2 64 Avonn $43.974.014 Задржи група
40 M-2 11 0 2 0 0 19 17 1.12 R1 79 Avonn $42.065.333 Задржи група
39 M-2 4 0 1 0 0 45 16 2.81 SF - Avonn $92.810.196 Задржи група
38 M-2 8 0 1 0 1 32 17 1.88 SF 23 Dunnolop $56.807.951 Задржи група
37 M-2 17 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 53 Dunnolop $57.474.649 Задржи група
36 M-2 19 0 0 0 0 15 17 0.88 R1 94 Dunnolop $67.963.971 Задржи група
35 P-14 3 3 6 1 2 66 17 3.88 SF ? Yokomama $58.064.134 Промовиран
34 P-14 7 1 3 0 0 34 17 2 R1 164 Yokomama $32.366.436 Задржи група
33 M-4 28 0 0 0 0 0 17 0 R2 81 Dunnolop $9.499.912 Испаднат
32 P-15 1 2 11 4 4 100 17 5.88 SF 72 Dunnolop $52.274.181 Промовиран
31 P-15 7 0 1 2 0 24 17 1.41 R1 165 Dunnolop $62.499.712 Задржи група
30 P-15 7 0 1 0 0 24 17 1.41 QF 106 Badyear $49.932.031 Задржи група
29 P-15 7 1 1 0 0 37 17 2.18 QF 110 Badyear $62.185.893 Задржи група
28 P-15 7 1 3 0 1 26 17 1.53 R1 126 Badyear $97.736.028 Задржи група
27 A-24 3 1 6 0 0 69 17 4.06 W 405 Pipirelli $117.579.792 Промовиран
26 A-24 8 0 2 0 0 32 17 1.88 - 602 Pipirelli $74.479.069 Задржи група
25 R-34 1 6 10 6 0 100 17 5.88 W 994 Pipirelli $39.089.808 Промовиран
24 R-34 9 0 1 0 0 35 17 2.06 R2 1493 Pipirelli $-23.071.344 Задржи група
23 R-34 15 0 1 0 0 7 5 1.4 - - Pipirelli $11.524.234 Задржи група