Профил на менаџерот: Michaela Källström

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Michaela Källström
Држава: Шведска
Пол:Женски
Се приклучи:Јан 22, 2011
Последна интеракција: Мај 25 2022, 13:22:30
Постови на форумот:86  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:12 (1064)
Освоени поени:0 (2287)
Победи:0 (81)
Подиуми:0 (211)
Пол-позиции:0 (87)
Најбрзи круга:0 (46)
Просечно поени/трка: 0 (2.15)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

51% отклучени

(191/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Michaela Källström Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 23, Трка 14
Број на најавувања:26483
Време поминато на ГПРО:2530.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 2
Позиција во сезоната:35
Пари: $-?.???.???
Возач: Sebastien Gounon (142)
Технички Директор: Fridge Krack (89)
Екипа во целост:22
Гуми: Avonn
Име на тим: IceWomen F1 Racing
Екипен пласман:350
Поени на тимот:131.3331

Спонзори

Durabell (P2) - 16 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 P-2 17 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 2956 Yokomama $7.678.878 Задржи група
85 M-1 37 0 0 0 0 0 17 0 - 453 Yokomama $6.518.567 Испаднат
84 Elite 29 0 0 0 1 0 17 0 R2 46 Yokomama $14.795.388 Испаднат
83 Elite 21 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 14 Badyear $26.932.947 Задржи група
82 M-5 2 4 5 6 0 64 17 3.76 F 39 Yokomama $62.101.280 Промовиран
81 M-5 11 0 1 0 1 12 17 0.71 R1 109 Yokomama $22.035.976 Задржи група
80 M-5 24 0 1 0 0 7 17 0.41 - 405 Yokomama $15.159.538 Задржи група
79 P-2 3 4 8 1 0 74 17 4.35 R1 377 Yokomama $21.988.554 Промовиран
78 P-2 10 1 1 0 0 16 17 0.94 - 278 Yokomama $11.560.891 Задржи група
77 M-1 39 0 0 0 0 0 17 0 - 1743 Pipirelli $46.334.422 Испаднат
76 Elite 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 18 Badyear $11.302.068 Испаднат
75 M-2 3 4 9 0 0 88 17 5.18 F 24 Badyear $41.518.549 Промовиран
74 M-2 8 0 1 0 1 28 17 1.65 QF 44 Badyear $29.509.247 Задржи група
73 P-2 1 5 8 4 5 91 17 5.35 W 136 Yokomama $55.112.141 Промовиран
72 P-2 14 0 1 0 0 11 17 0.65 SF 261 Yokomama $19.861.630 Задржи група
71 M-3 34 0 0 0 0 0 17 0 - 158 Yokomama $11.560.228 Испаднат
70 P-14 3 6 7 3 1 70 17 4.12 QF 2203 Yokomama $21.552.888 Промовиран
69 P-14 6 0 2 0 0 34 17 2 - 312 Yokomama $17.884.630 Задржи група
68 P-14 13 0 0 0 0 15 17 0.88 R1 2139 Yokomama $17.117.116 Задржи група
67 P-14 7 0 4 3 0 34 17 2 QF 246 Yokomama $13.845.928 Задржи група
66 P-14 4 4 6 1 0 64 17 3.76 W 156 Yokomama $24.933.929 Задржи група
65 P-14 14 0 2 0 0 14 14 1 R1 5325 Yokomama $28.450.841 Задржи група
64 M-2 5 2 4 2 0 39 16 2.44 R2 1247 Dunnolop $-5.813.262 Испаднат
63 M-2 4 3 5 1 1 61 17 3.59 R1 17 Dunnolop $19.594.999 Задржи група
62 M-2 4 0 4 0 0 32 17 1.88 QF 85 Dunnolop $38.545.489 Задржи група
61 M-2 25 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 64 Dunnolop $33.645.751 Задржи група
60 M-2 21 0 0 0 0 8 17 0.47 QF 71 Dunnolop $18.710.940 Задржи група
59 P-1 1 3 9 3 0 85 17 5 W 2260 Dunnolop $64.644.244 Промовиран
58 P-1 5 0 3 0 1 38 17 2.24 R2 615 Dunnolop $39.944.676 Задржи група
57 A-3 2 5 16 10 1 136 17 8 SF 608 Pipirelli $39.442.136 Промовиран
56 A-3 8 1 1 0 1 28 17 1.65 R1 5185 Pipirelli $63.676.425 Задржи група
55 A-3 7 0 2 0 0 31 17 1.82 F 1238 Pipirelli $79.224.520 Задржи група
54 A-3 8 0 2 0 0 37 17 2.18 R2 834 Pipirelli $58.754.964 Задржи група
53 P-8 29 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 237 Dunnolop $8.431.939 Испаднат
52 P-8 19 0 1 0 0 13 17 0.76 R1 228 Dunnolop $30.107.103 Задржи група
51 A-10 2 3 11 3 5 104 17 6.12 W 218 Pipirelli $40.913.300 Промовиран
50 A-10 8 0 4 0 1 44 17 2.59 R1 1249 Pipirelli $45.123.643 Задржи група
49 A-10 11 1 1 1 1 23 17 1.35 R2 820 Pipirelli $42.868.057 Задржи група
48 P-18 39 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $34.739.091 Испаднат
47 M-4 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Dunnolop $1.742.193 Испаднат
46 M-4 14 0 1 2 0 14 17 0.82 SF ? Dunnolop $16.894.380 Задржи група
45 P-9 2 1 14 12 4 111 17 6.53 F ? Dunnolop $31.558.928 Промовиран
44 P-9 12 0 0 0 0 22 17 1.29 R1 ? Avonn $36.942.526 Задржи група
43 P-9 11 0 1 0 0 16 17 0.94 R1 ? Avonn $55.419.505 Задржи група
42 A-32 1 6 14 8 3 116 17 6.82 R2 ? Pipirelli $93.285.195 Промовиран
41 A-32 8 2 3 0 1 34 17 2 R1 ? Pipirelli $122.579.292 Задржи група
40 P-20 37 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Avonn $96.156.742 Испаднат
39 M-2 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Avonn $35.437.388 Испаднат
38 P-21 2 4 7 1 1 68 17 4 SF 130 Dunnolop $94.350.396 Промовиран
37 P-21 22 0 1 0 0 10 17 0.59 R2 ? Yokomama $77.637.269 Задржи група
36 A-18 1 8 14 14 4 127 17 7.47 W 251 Pipirelli $173.255.436 Промовиран
35 A-18 11 0 1 0 0 24 17 1.41 R2 1143 Pipirelli $131.915.826 Задржи група
34 A-18 6 2 3 0 0 36 17 2.12 R2 ? Pipirelli $139.794.071 Задржи група
33 A-18 7 0 3 1 0 36 17 2.12 QF ? Pipirelli $134.977.746 Задржи група
32 A-18 8 0 2 0 0 33 17 1.94 R2 678 Pipirelli $69.980.430 Задржи група
31 A-18 9 0 0 0 0 24 17 1.41 R1 461 Pipirelli $14.683.996 Задржи група
30 P-13 36 0 0 0 0 0 17 0 QF ? Yokomama $6.056.871 Испаднат
29 A-61 1 7 12 7 9 114 17 6.71 F 322 Pipirelli $92.137.352 Промовиран
28 A-61 7 0 2 0 1 27 17 1.59 - ? Pipirelli $29.641.810 Задржи група
27 R-205 1 4 12 3 3 102 17 6 W 1717 Pipirelli $28.186.432 Промовиран
26 R-205 21 0 0 0 0 1 2 0.5 R1 - Pipirelli $-14.644.682 Задржи група
25 R-205 6 1 1 1 0 41 17 2.41 QF 2190 Pipirelli $-24.028.386 Задржи група
24 R-205 15 0 0 0 0 5 13 0.38 R1 - Pipirelli $-12.277.874 Задржи група
23 R-205 18 0 0 0 0 6 4 1.5 - - Pipirelli $11.451.083 Задржи група