Профил на менаџерот: Rainer Madalik

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Rainer Madalik
Држава: Естонија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 10, 2011
Последна интеракција: Ное 2 2019, 12:18:43
Постови на форумот:45  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (592)
Освоени поени:0 (1035)
Победи:0 (27)
Подиуми:0 (92)
Пол-позиции:0 (24)
Најбрзи круга:0 (20)
Просечно поени/трка: - (1.75)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

28% отклучени

(100/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Rainer Madalik Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 1
Број на најавувања:8124
Време поминато на ГПРО:2578.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
59-81 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
58 P-19 30 0 0 0 0 0 17 0 QF 509 Yokomama $11.494.046 Пензиониран*
57 M-2 39 0 0 0 0 0 17 0 - 424 Yokomama $31.210.382 Испаднат
56 M-2 14 0 2 0 0 15 17 0.88 R1 73 Yokomama $18.648.847 Задржи група
55 M-2 25 0 0 1 0 5 17 0.29 R1 133 Yokomama $35.376.609 Задржи група
54 M-2 24 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 244 Dunnolop $22.183.702 Задржи група
53 P-10 3 7 8 6 2 84 17 4.94 QF 142 Dunnolop $41.798.720 Промовиран
52 P-10 11 1 3 6 0 24 17 1.41 - 293 Yokomama $30.455.117 Задржи група
51 P-10 20 0 0 0 0 6 17 0.35 - 447 Yokomama $28.213.703 Задржи група
50 P-10 4 2 4 2 3 59 17 3.47 R2 136 Dunnolop $39.351.790 Задржи група
49 P-10 9 0 2 0 0 22 17 1.29 R1 311 Yokomama $21.112.193 Задржи група
48 A-16 3 4 7 0 7 63 17 3.71 W ? Pipirelli $40.394.614 Промовиран
47 P-9 28 0 0 0 0 4 17 0.24 - 483 Avonn $32.138.919 Испаднат
46 P-9 6 0 3 0 3 35 17 2.06 R1 ? Dunnolop $50.457.814 Задржи група
45 P-9 15 1 1 0 0 10 17 0.59 R1 ? Avonn $34.240.826 Задржи група
44 P-9 10 0 1 0 0 23 17 1.35 R1 ? Avonn $41.182.024 Задржи група
43 P-9 23 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Yokomama $14.739.345 Задржи група
42 P-9 21 1 1 0 0 10 17 0.59 - ? Yokomama $17.441.660 Задржи група
41 A-107 3 2 13 0 1 95 17 5.59 SF 422 Pipirelli $55.059.862 Промовиран
40 A-107 4 1 6 1 0 60 17 3.53 QF ? Pipirelli $57.479.517 Задржи група
39 P-3 36 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Avonn $3.776.455 Испаднат
38 P-3 16 0 0 0 1 14 17 0.82 R1 273 Yokomama $2.732.933 Задржи група
37 P-3 18 0 0 0 1 7 17 0.41 - ? Yokomama $10.011.407 Задржи група
36 A-29 3 0 7 2 1 62 17 3.65 SF ? Pipirelli $76.983.349 Промовиран
35 A-29 10 1 3 0 0 28 17 1.65 QF ? Pipirelli $76.991.932 Задржи група
34 A-29 14 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 503 Pipirelli $22.187.633 Задржи група
33 A-29 22 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 545 Pipirelli $1.919.084 Задржи група
32 P-14 25 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 ? Yokomama $21.534.332 Испаднат
31 P-14 18 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 251 Yokomama $53.974.518 Задржи група
30 A-30 3 0 7 0 1 84 17 4.94 SF 279 Pipirelli $79.945.783 Промовиран
29 A-30 8 0 0 0 0 31 15 2.07 SF - Pipirelli $90.917.107 Задржи група
28 A-30 6 0 2 0 0 34 17 2 SF 418 Pipirelli $100.375.065 Задржи група
27 A-30 10 0 0 0 0 12 17 0.71 QF 712 Pipirelli $63.576.731 Задржи група
26 A-30 15 1 1 0 0 10 17 0.59 R1 941 Pipirelli $29.594.913 Задржи група
25 R-15 2 4 11 3 0 106 17 6.24 F ? Pipirelli $53.454.302 Промовиран
24 R-15 1 2 10 3 0 93 17 5.47 W 1419 Pipirelli $-5.300.252 Задржи група