Профил на менаџерот: Srebrenko Krezovic

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Srebrenko Krezovic
Држава: Србија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 16, 2011
Последна интеракција: Окт 15 2021, 22:27:29
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (302)
Освоени поени:1 (617)
Победи:0 (12)
Подиуми:0 (52)
Пол-позиции:0 (5)
Најбрзи круга:0 (18)
Просечно поени/трка: 0.2 (2.04)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

12% отклучени

(45/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Srebrenko Krezovic Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 2
Број на најавувања:2303
Време поминато на ГПРО:331.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Момче

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 61
Позиција во сезоната:15
Пари: $??.???.???
Возач: Carlo Maria Caldarelli (108)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:7
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Pioneers (R25) - 30 трки
HSCB (A61) - 22 трки
Lucrent Technologies (R25) - 13 трки
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Srebrenko Krezovic (Последна обнова: Мај 17 2020, 23:39:06)
Buduci sampion!