Профил на менаџерот: Miklós Subi

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Miklós Subi
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 5, 2011
Последна интеракција: Вчера во 04:08:09
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:10 (988)
Освоени поени:0 (904)
Победи:0 (15)
Подиуми:0 (68)
Пол-позиции:0 (13)
Најбрзи круга:0 (12)
Просечно поени/трка: 0 (0.91)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

18% отклучени

(65/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Miklós Subi Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 7
Број на најавувања:3203
Време поминато на ГПРО:520.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 45
Позиција во сезоната:25
Пари: $??.???.???
Возач: Kosuke Takahashi (117)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:5
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Hungarian Arrows GP
Екипен пласман:296
Поени на тимот:142

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 A-45 23 0 0 0 0 4 11 0.36 R1 5686 Pipirelli $72.269.746 Задржи група
85 A-45 30 0 0 0 1 0 17 0 R1 2006 Pipirelli $72.063.115 Задржи група
84 A-45 9 1 4 1 2 33 17 1.94 QF 1397 Pipirelli $72.954.690 Задржи група
83 A-45 20 0 0 0 1 3 15 0.2 R1 4433 Pipirelli $58.292.796 Задржи група
82 A-45 19 0 0 0 0 8 16 0.5 R2 3986 Pipirelli $50.753.737 Задржи група
81 A-45 24 0 0 0 1 0 16 0 R1 3791 Pipirelli $40.649.950 Задржи група
80 A-45 21 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 2092 Pipirelli $41.212.067 Задржи група
79 A-45 31 0 0 0 0 0 16 0 R1 4339 Pipirelli $28.065.657 Задржи група
78 A-45 23 0 0 0 0 2 16 0.12 R1 4938 Pipirelli $58.779.233 Задржи група
77 A-45 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 2304 Pipirelli $45.165.126 Задржи група
76 A-45 27 0 0 0 1 0 17 0 R1 2422 Pipirelli $28.227.313 Задржи група
75 A-45 22 0 0 0 0 0 15 0 R1 5135 Pipirelli $676.364 Задржи група
74 A-45 29 0 0 0 0 0 15 0 R2 4767 Pipirelli $19.286.468 Задржи група
73 A-45 33 0 0 0 0 0 14 0 - 5672 Pipirelli $43.635.952 Задржи група
72 A-45 27 0 0 0 0 0 16 0 R1 4194 Pipirelli $47.321.513 Задржи група
71 A-45 24 0 0 0 0 0 16 0 - 4144 Pipirelli $21.092.370 Задржи група
70 R-142 1 3 14 8 0 121 17 7.12 F 2472 Pipirelli $21.168.157 Промовиран
69 A-27 38 0 0 0 0 0 15 0 - 5238 Pipirelli $-1.055.503 Испаднат
68 A-27 35 0 0 0 0 0 12 0 R1 6436 Pipirelli $10.081.576 Задржи група
67 A-27 32 0 0 0 0 0 14 0 R1 5930 Pipirelli $24.458.281 Задржи група
66 A-27 19 0 0 0 0 3 14 0.21 R1 5659 Pipirelli $39.289.106 Задржи група
65 A-27 25 0 0 0 0 1 14 0.07 R1 5897 Pipirelli $47.534.343 Задржи група
64 A-27 21 0 0 0 0 2 15 0.13 R1 5316 Pipirelli $69.402.361 Задржи група
63 A-27 11 0 1 0 2 7 17 0.41 R1 3950 Pipirelli $66.535.489 Задржи група
62 A-27 19 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 3935 Pipirelli $54.653.787 Задржи група
61 A-27 26 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 4689 Pipirelli $63.233.420 Задржи група
60 A-27 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 2650 Pipirelli $67.899.407 Задржи група
59 A-27 23 0 0 0 0 0 10 0 - 7619 Pipirelli $75.584.451 Задржи група
58 A-27 17 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 1754 Pipirelli $89.433.235 Задржи група
57 A-27 21 0 0 0 0 0 17 0 R1 2354 Pipirelli $69.190.738 Задржи група
56 A-27 24 0 0 0 0 0 17 0 R1 2234 Pipirelli $37.886.107 Задржи група
55 R-58 2 2 10 2 0 98 16 6.12 QF 5574 Pipirelli $48.008.341 Промовиран
54 A-66 32 0 0 0 0 0 16 0 R2 4096 Pipirelli $-2.290.472 Испаднат
53 P-5 33 0 0 0 0 0 16 0 R1 4516 Avonn $29.221.579 Испаднат
52 A-53 2 4 8 2 0 88 17 5.18 R1 484 Pipirelli $46.888.784 Промовиран
51 A-53 14 0 1 0 0 16 17 0.94 R2 1476 Pipirelli $65.353.721 Задржи група
50 A-53 15 0 1 0 0 10 17 0.59 R2 872 Pipirelli $55.756.986 Задржи група
49 A-53 26 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Pipirelli $25.693.271 Задржи група
48 A-53 19 0 2 0 0 14 17 0.82 QF 1564 Pipirelli $13.021.035 Задржи група
47 A-53 7 2 4 0 3 36 17 2.12 R1 745 Pipirelli $26.551.343 Задржи група
46 A-53 23 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 1199 Pipirelli $13.103.946 Задржи група
45 A-53 16 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 1591 Pipirelli $6.627.975 Задржи група
44 A-53 16 0 0 0 0 11 17 0.65 R1 1001 Pipirelli $20.509.527 Задржи група
43 A-53 23 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 1576 Pipirelli $13.948.202 Задржи група
42 A-53 23 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Pipirelli $12.066.320 Задржи група
41 R-269 5 0 4 0 0 43 17 2.53 SF ? Pipirelli $13.640.104 Промовиран
40 R-269 8 1 3 0 0 43 16 2.69 QF - Pipirelli $10.046.278 Задржи група
39 A-7 38 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $8.636.567 Испаднат
38 R-149 5 0 6 0 0 54 15 3.6 QF - Pipirelli $7.784.627 Промовиран
37 R-149 10 0 0 0 0 23 11 2.09 R2 - Pipirelli $2.524.686 Задржи група
36 R-149 11 0 1 0 0 21 6 3.5 R1 - Pipirelli $8.302.434 Задржи група
35 R-152 5 1 2 0 0 42 16 2.62 R2 - Pipirelli $-15.275.966 Задржи група
34 R-152 6 1 2 0 0 38 17 2.24 QF 1685 Pipirelli $-20.756.542 Задржи група
33 R-152 4 0 2 0 0 47 17 2.76 R1 1385 Pipirelli $-21.119.233 Задржи група
32 R-152 11 0 0 0 0 13 16 0.81 R2 - Pipirelli $4.073.173 Задржи група
31 R-152 8 0 2 0 0 33 17 1.94 QF 2144 Pipirelli $7.144.669 Задржи група
30 R-152 8 0 1 0 1 23 17 1.35 R2 ? Pipirelli $19.572.776 Задржи група
29 R-152 22 0 0 0 0 4 15 0.27 QF - Pipirelli $3.547.513 Задржи група
28 R-152 18 0 0 0 0 6 13 0.46 R1 - Pipirelli $8.525.168 Задржи група
27 R-152 12 0 0 0 0 23 17 1.35 SF 2167 Pipirelli $-5.472.559 Задржи група
26 R-152 21 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 - Pipirelli $-1.092.763 Задржи група
25 R-152 22 0 0 0 0 1 14 0.07 R2 - Pipirelli $-3.881.624 Задржи група
24 R-152 22 0 0 0 0 2 7 0.29 - - Pipirelli $39.692.662 Задржи група