Профил на менаџерот: Bánkuti Marcell

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Bánkuti Marcell
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 11, 2011
Последна интеракција: Ное 3 2019, 16:29:56
Постови на форумот:4  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:1 (46)
Освоени поени:0 (102)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (8)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: 0 (2.22)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(15/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Bánkuti Marcell Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 36, Трка 5
Број на најавувања:392
Време поминато на ГПРО:73.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
48-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 R-69 13 0 1 0 0 11 12 0.92 R1 - Pipirelli $-5.958.881 Задржи група
46 R-69 15 0 0 0 0 4 6 0.67 - - Pipirelli $-3.991.676 Задржи група
45 R-165 30 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $21.875.000 Задржи група
39-44 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
38 A-94 39 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-1.642.012 Пензиониран
37 R-325 5 2 6 0 0 65 12 5.42 F - Pipirelli $7.711.988 Промовиран
36 R-325 10 0 1 0 3 22 13 1.69 - - Pipirelli $-10.580.505 Задржи група
33 R-321 27 0 0 0 0 0 3 0 - - Pipirelli $2.263.194 Задржи група
24 R-82 22 0 0 0 0 0 7 0 - - Pipirelli $-830.913 Задржи група