Профил на менаџерот: Ilya Rya

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ilya Rya
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 17, 2011
Последна интеракција: Јул 27 2016, 06:59:29
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (185)
Освоени поени:0 (210)
Победи:0 (6)
Подиуми:0 (14)
Пол-позиции:0 (11)
Најбрзи круга:0 (22)
Просечно поени/трка: - (1.14)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

15% отклучени

(52/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ilya Rya Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 10
Број на најавувања:692
Време поминато на ГПРО:77.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
54-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
53 R-146 12 0 0 0 0 11 14 0.79 R2 7724 Pipirelli $6.243.591 Задржи група
35-52 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
34 R-287 18 0 0 0 1 1 9 0.11 R1 - Pipirelli $15.005.582 Задржи група
33 R-287 8 0 2 2 2 34 17 2 QF ? Pipirelli $-3.798.445 Задржи група
32 R-287 20 0 0 0 3 1 14 0.07 R1 - Pipirelli $8.501.298 Задржи група
31 R-287 9 2 3 0 10 30 17 1.76 QF ? Pipirelli $-2.091.317 Задржи група
30 R-287 8 0 2 0 1 30 17 1.76 R1 ? Pipirelli $-7.155.421 Задржи група
29 R-287 11 0 0 1 1 19 17 1.12 R2 1697 Pipirelli $-17.672.735 Задржи група
28 R-287 16 1 1 0 0 10 16 0.62 R1 - Pipirelli $-5.230.066 Задржи група
27 A-60 36 0 0 0 0 0 17 0 - 2000 Pipirelli $-17.282.977 Испаднат
26 R-133 5 3 5 8 3 64 17 3.76 SF ? Pipirelli $12.075.321 Промовиран*
25 R-133 20 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $3.601.500 Задржи група
24 R-133 27 0 0 0 0 0 8 0 - - Pipirelli $6.163.919 Задржи група