Профил на менаџерот: Ján Luhový

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Ján Luhový
Држава: Словачка
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 21, 2011
Последна интеракција: Мај 4 2012, 17:06:16
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (99)
Освоени поени:0 (45)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (2)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.45)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(4/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ján Luhový Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 11
Број на најавувања:410
Време поминато на ГПРО:36.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
31-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
30 R-200 18 0 0 0 0 3 13 0.23 R2 - Pipirelli $-12.835.243 Задржи група
29 R-200 21 0 0 0 0 1 14 0.07 R1 - Pipirelli $95.587 Задржи група
28 R-200 18 0 0 0 0 6 17 0.35 QF ? Pipirelli $-12.690.798 Задржи група
27 R-200 11 0 1 0 0 15 15 1 R1 - Pipirelli $-3.828.531 Задржи група
26 R-200 11 0 1 0 0 11 16 0.69 R1 - Pipirelli $-12.066.848 Задржи група
25 R-200 15 0 0 0 0 6 17 0.35 SF ? Pipirelli $853.192 Задржи група
24 R-200 17 0 0 0 0 3 7 0.43 - - Pipirelli $-4.340.268 Задржи група