Профил на менаџерот: Carina Gaton

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Carina Gaton
Држава: Аргентина
Пол:Женски
Се приклучи:Мар 29, 2011
Последна интеракција: Дек 3 2019, 15:58:11
Постови на форумот:14  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:10 (769)
Освоени поени:19 (1119)
Победи:0 (15)
Подиуми:1 (79)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (27)
Просечно поени/трка: 1.9 (1.46)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

22% отклучени

(76/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Carina Gaton Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 14
Број на најавувања:7493
Време поминато на ГПРО:2080.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 26
Позиција во сезоната:7
Пари: $??.???.???
Возач: Chris Hartley (128)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:9
Гуми: Pipirelli
Име на тим: PkDoreZ Racing Engineering® 2
Екипен пласман:326
Поени на тимот:128.0671

Спонзори

Uhrendirect (A26) - 22 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
72 A-26 7 0 1 0 0 27 13 2.08 R2 5981 Pipirelli $63.422.607 Задржи група
71 A-26 26 0 0 0 0 1 15 0.07 - 5122 Pipirelli $45.215.047 Задржи група
70 A-26 30 0 0 0 0 0 13 0 R1 6274 Pipirelli $42.752.965 Задржи група
69 A-26 24 0 0 0 0 0 10 0 R2 6982 Pipirelli $34.052.302 Задржи група
68 A-26 17 0 0 0 0 6 14 0.43 - 5745 Pipirelli $24.394.126 Задржи група
67 A-26 31 0 0 0 0 0 17 0 R2 2025 Pipirelli $19.667.284 Задржи група
66 R-29 5 1 8 0 1 71 17 4.18 QF 3228 Pipirelli $12.214.215 Промовиран*
65 R-29 10 0 0 1 0 26 17 1.53 R1 4170 Pipirelli $51.659.519 Задржи група
64 R-29 6 0 2 0 0 47 16 2.94 QF 4953 Pipirelli $35.638.053 Задржи група
63 R-29 10 0 1 0 0 22 16 1.38 QF 5135 Pipirelli $1.953.653 Задржи група
62 R-29 13 0 0 0 0 13 13 1 R2 6994 Pipirelli $36.050.879 Задржи група
61 R-29 21 0 0 0 0 0 9 0 QF 8373 Pipirelli $38.174.925 Задржи група
60 R-29 8 0 0 0 0 27 14 1.93 R1 6653 Pipirelli $32.302.847 Задржи група
59 R-29 8 0 1 0 0 33 15 2.2 R2 5745 Pipirelli $26.746.066 Задржи група
58 R-29 7 0 3 0 0 34 15 2.27 QF 6151 Pipirelli $42.693.611 Задржи група
57 A-80 34 0 0 0 0 0 5 0 R1 9461 Pipirelli $80.100.119 Пензиониран
56 A-80 27 0 0 0 0 0 16 0 R1 4432 Pipirelli $106.340.556 Задржи група
55 A-80 27 0 0 0 0 0 17 0 R2 2025 Pipirelli $118.545.131 Задржи група
54 A-80 19 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 3924 Pipirelli $90.362.190 Задржи група
53 A-80 24 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 1584 Pipirelli $57.714.232 Задржи група
52 A-80 18 0 0 0 0 4 16 0.25 R2 - Pipirelli $18.370.351 Задржи група
51 A-80 25 0 0 0 1 1 16 0.06 R2 - Pipirelli $13.094.509 Задржи група
50 A-80 17 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 1635 Pipirelli $9.906.703 Задржи група
49 A-80 15 0 0 0 0 12 17 0.71 QF ? Pipirelli $14.560.474 Задржи група
48 A-80 12 0 1 0 0 15 17 0.88 R1 1708 Pipirelli $31.633.631 Задржи група
47 A-80 10 0 1 0 0 28 17 1.65 R1 ? Pipirelli $66.837.687 Задржи група
46 A-80 9 1 1 0 0 27 17 1.59 R1 ? Pipirelli $62.461.380 Задржи група
45 A-80 8 0 1 0 0 24 15 1.6 R2 - Pipirelli $65.432.549 Задржи група
44 A-80 5 1 6 0 1 56 16 3.5 W - Pipirelli $99.714.498 Задржи група
43 A-80 7 0 0 0 0 28 17 1.65 R2 1158 Pipirelli $84.255.834 Задржи група
42 A-80 8 0 3 0 0 29 17 1.71 QF 954 Pipirelli $71.683.179 Задржи група
41 A-80 9 0 1 0 1 24 17 1.41 R2 759 Pipirelli $59.483.263 Задржи група
40 A-80 9 1 3 0 1 28 17 1.65 R1 ? Pipirelli $28.000.988 Задржи група
39 A-80 25 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 ? Pipirelli $33.210.410 Задржи група
38 A-80 24 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $33.269.198 Задржи група
37 A-80 22 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 1058 Pipirelli $30.480.349 Задржи група
36 R-325 3 3 9 4 3 82 17 4.82 R1 ? Pipirelli $42.518.789 Промовиран
35 R-325 8 0 1 0 0 36 16 2.25 QF - Pipirelli $7.827.357 Задржи група
34 A-26 30 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $1.673.192 Испаднат
33 R-308 2 2 11 1 1 95 17 5.59 SF ? Pipirelli $27.468.064 Промовиран
32 A-5 29 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-370.040 Испаднат
31 R-274 3 3 7 4 2 80 17 4.71 QF ? Pipirelli $32.627.025 Промовиран
30 R-274 4 0 4 0 1 49 17 2.88 F ? Pipirelli $2.705.849 Задржи група
29 R-274 10 1 4 0 0 32 16 2 R2 - Pipirelli $4.931.729 Задржи група
28 A-48 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-923.329 Испаднат
27 R-85 3 0 6 0 0 58 17 3.41 QF ? Pipirelli $9.948.471 Промовиран
26 R-85 8 1 1 0 2 32 17 1.88 R1 ? Pipirelli $2.662.686 Задржи група
25 R-85 12 1 2 0 10 24 17 1.41 R2 ? Pipirelli $-13.385.691 Задржи група
24 R-85 32 0 0 0 3 0 4 0 - - Pipirelli $6.756.100 Задржи група