Профил на менаџерот: Martin Juřica

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Martin Juřica
Држава: Чешка Република
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 5, 2011
Последна интеракција: Јан 28 2018, 18:22:03
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (552)
Освоени поени:0 (868)
Победи:0 (20)
Подиуми:0 (60)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (19)
Просечно поени/трка: - (1.57)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Фев 2, 2014)
Достигнувања:

20% отклучени

(70/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Martin Juřica Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 16
Број на најавувања:2807
Време поминато на ГПРО:828.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
63-70 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
62 A-109 31 0 0 0 0 0 4 0 R1 9316 Pipirelli $-19.382.966 Пензиониран
61 A-109 28 0 0 0 0 0 6 0 - 8899 Pipirelli $17.217.314 Задржи група
60 A-109 16 0 0 0 0 11 14 0.79 R1 6119 Pipirelli $30.914.249 Задржи група
59 A-109 18 0 0 0 0 4 10 0.4 - 7576 Pipirelli $40.749.130 Задржи група
58 A-109 26 0 0 0 0 0 13 0 R1 6988 Pipirelli $56.631.790 Задржи група
57 A-109 20 0 0 0 0 3 16 0.19 QF 5825 Pipirelli $50.553.600 Задржи група
56 P-1 38 0 0 0 0 0 17 0 R1 6256 Yokomama $72.011.198 Испаднат
55 A-28 3 2 6 1 1 83 17 4.88 F 929 Pipirelli $87.760.020 Промовиран
54 A-28 16 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 2630 Pipirelli $86.277.375 Задржи група
53 A-28 17 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 1292 Pipirelli $61.328.397 Задржи група
52 A-28 18 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 979 Pipirelli $64.621.789 Задржи група
51 A-28 23 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 1140 Pipirelli $60.573.901 Задржи група
50 A-28 17 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 1416 Pipirelli $72.040.195 Задржи група
49 A-28 16 0 0 0 0 5 16 0.31 R1 - Pipirelli $66.104.294 Задржи група
48 A-28 21 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $76.870.821 Задржи група
47 A-28 14 0 0 0 0 18 17 1.06 QF ? Pipirelli $73.820.562 Задржи група
46 A-28 6 0 1 0 0 35 17 2.06 QF ? Pipirelli $53.476.847 Задржи група
45 R-99 4 0 4 0 0 72 17 4.24 QF 2277 Pipirelli $33.371.119 Промовиран
44 R-99 5 3 5 0 1 65 17 3.82 SF 2060 Pipirelli $-17.850.705 Задржи група
43 P-12 39 0 0 0 0 0 17 0 - ? Avonn $-4.355.372 Спец пот
42 A-25 2 1 6 0 2 58 17 3.41 SF ? Pipirelli $10.145.701 Промовиран
41 A-25 9 0 1 0 2 18 17 1.06 R2 ? Pipirelli $16.402.327 Задржи група
40 A-25 20 0 0 0 2 3 17 0.18 R1 ? Pipirelli $33.676.069 Задржи група
39 R-184 2 5 11 2 0 100 17 5.88 SF ? Pipirelli $16.561.926 Промовиран
38 A-9 29 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $2.013.228 Испаднат
37 R-110 4 0 1 0 1 47 17 2.76 R1 2403 Pipirelli $6.264.591 Промовиран
36 A-23 38 0 0 0 0 0 6 0 - - Pipirelli $-14.602.181 Испаднат
35 R-39 9 0 1 1 0 34 17 2 W 2514 Pipirelli $3.083.091 Промовиран
34 A-59 40 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $-21.702.248 Пензиониран
33 R-261 3 3 5 0 1 68 16 4.25 W - Pipirelli $3.519.277 Промовиран
32 R-261 4 4 5 0 4 65 17 3.82 SF ? Pipirelli $-17.381.457 Задржи група
31 R-261 6 0 5 0 5 41 15 2.73 QF - Pipirelli $4.300.517 Задржи група
30 R-261 7 0 3 2 0 34 12 2.83 QF - Pipirelli $4.264.921 Задржи група
29 R-261 30 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $15.875.948 Задржи група
28 R-261 14 0 1 0 0 9 14 0.64 R2 - Pipirelli $1.944.282 Задржи група
27 A-53 34 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $8.392.139 Испаднат
26 R-22 5 2 5 4 0 54 17 3.18 QF 1530 Pipirelli $4.178.961 Промовиран
25 R-22 16 0 0 0 0 8 16 0.5 R2 - Pipirelli $-6.267.737 Задржи група
24 R-22 34 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $15.151.894 Задржи група