Профил на менаџерот: Wojciech Sachaj

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Wojciech Sachaj
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 12, 2008
Последна интеракција: Јан 28 2011, 22:24:41
Постови на форумот:29  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (123)
Освоени поени:0 (240)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (14)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (1.95)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(22/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Wojciech Sachaj Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 15, Трка 11
Број на најавувања:960
Време поминато на ГПРО:217.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
24-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
23 R-10 8 0 2 0 0 34 13 2.62 QF - Pipirelli $-22.394.761 Пензиониран*
22 R-10 8 2 2 0 0 32 11 2.91 R2 - Pipirelli $-14.718.615 Задржи група
21 R-10 8 0 3 0 0 42 17 2.47 R1 ? Pipirelli $1.432.322 Задржи група
20 R-10 11 0 2 0 0 35 15 2.33 QF - Pipirelli $-8.796.704 Задржи група
19 R-10 17 0 0 0 1 6 10 0.6 R1 - Pipirelli $-13.280.448 Задржи група
18 R-10 11 0 0 0 0 24 17 1.41 F ? Pipirelli $-25.010.576 Задржи група
17 A-43 35 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $-787.834 Испаднат
16 R-230 3 3 5 3 1 61 17 3.59 R2 ? blank $8.199.523 Промовиран
15 R-230 13 0 0 0 0 6 7 0.86 - - blank $-30.089.201 Задржи група
8 R-47 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $-7.917.599 Задржи група