Профил на менаџерот: Jarek Ksiadzyna

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Sauber C24 - 2005
Име:Jarek Ksiadzyna
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 20, 2006
Последна интеракција: Дек 21 2012, 23:24:32
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (370)
Освоени поени:0 (658)
Победи:0 (12)
Подиуми:0 (52)
Пол-позиции:0 (7)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: - (1.78)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 25, 2007)
Достигнувања:

6% отклучени

(21/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jarek Ksiadzyna Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:jarx24

Основни информации

Прво ГП: Сезона 1, Трка 5
Број на најавувања:1065
Време поминато на ГПРО:357.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
30-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
29 R-299 16 0 0 0 0 5 10 0.5 R2 - Pipirelli $3.932.401 Задржи група
28 A-58 33 0 0 0 0 0 16 0 R2 - Pipirelli $9.480.253 Испаднат
27 R-15 1 2 9 2 0 93 17 5.47 R2 1523 Pipirelli $14.106.090 Промовиран
26 R-15 19 0 0 0 0 5 2 2.5 - - Pipirelli $4.051.068 Задржи група
22-25 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
21 A-6 28 0 0 0 0 0 2 0 R1 - Pipirelli $29.867.695 Пензиониран
20 A-6 7 0 0 0 0 27 16 1.69 R1 - Pipirelli $27.707.274 Задржи група
19 A-6 12 0 1 0 0 15 13 1.15 R2 - Pipirelli $52.606.343 Задржи група
18 A-6 16 0 1 0 0 10 17 0.59 R1 ? Pipirelli $17.248.184 Задржи група
17 A-6 17 0 0 0 0 8 16 0.5 R1 - Pipirelli $4.061.498 Задржи група
16 A-6 8 0 4 0 0 30 15 2 R1 - blank $5.338.350 Задржи група
15 P-7 33 0 0 0 0 0 15 0 - - blank $10.787.304 Испаднат
14 P-7 20 0 0 0 0 6 17 0.35 - 171 blank $18.838.552 Задржи група
13 P-7 10 1 2 0 0 25 17 1.47 - ? blank $38.196.255 Задржи група
12 P-7 8 0 3 1 1 34 17 2 - 90 blank $20.408.971 Задржи група
11 P-7 15 0 0 0 0 6 17 0.35 - 129 blank $24.454.751 Задржи група
10 A-8 24 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $14.752.528 Промовиран*
9 R-36 1 3 10 0 2 92 17 5.41 - ? blank $20.165.888 Промовиран
8 R-36 3 3 5 2 2 69 14 4.93 - - blank $-778.004 Задржи група
7 A-6 25 0 0 0 0 0 16 0 - - blank $-487.880 Испаднат
6 M-3 37 0 0 0 0 0 17 0 - 108 blank $26.100.314 Испаднат
5 A-7 5 3 5 1 1 57 16 3.56 - - blank $12.782.316 Промовиран*
4 A-7 7 0 3 0 1 38 16 2.38 - - blank $17.487.574 Задржи група
3 A-7 7 0 2 0 1 45 17 2.65 - ? blank $21.687.576 Задржи група
2 A-7 9 0 1 0 0 29 17 1.71 - 77 blank $20.219.497 Задржи група
1 R-10 4 0 6 1 0 64 13 4.92 - - blank $7.918.950 Промовиран