Профил на менаџерот: Fabio Vieira

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Generic white livery
Име:Fabio Vieira
Држава: Бразил
Пол:Не е определено
Се приклучи:Апр 22, 2011
Последна интеракција: Мај 11 2022, 15:46:38
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:1 (343)
Освоени поени:0 (90)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: 0 (0.26)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Фев 5, 2012)
Достигнувања:

1% отклучени

(2/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Fabio Vieira Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 25, Трка 2
Број на најавувања:1304
Време поминато на ГПРО:320.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 146
Позиција во сезоната:19
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 R-146 16 0 0 0 0 2 4 0.5 R1 6546 Pipirelli $34.750.093 Задржи група
85 R-2 23 0 0 0 0 0 2 0 R1 7989 Pipirelli $31.403.894 Задржи група
84 R-2 19 0 0 0 0 0 2 0 R1 7816 Pipirelli $38.120.544 Задржи група
83 R-2 24 0 0 0 0 0 9 0 R1 6368 Pipirelli $19.611.312 Задржи група
82 R-2 20 0 0 0 0 0 5 0 R1 7807 Pipirelli $28.064.439 Задржи група
81 R-2 25 0 0 0 0 0 8 0 R2 7383 Pipirelli $43.380.373 Задржи група
80 R-2 25 0 0 0 0 0 3 0 R1 8509 Pipirelli $43.972.964 Задржи група
79 R-2 19 0 0 0 0 0 2 0 R1 8930 Pipirelli $37.468.902 Задржи група
78 R-2 22 0 0 0 0 0 5 0 R1 8430 Pipirelli $24.723.501 Задржи група
77 R-2 24 0 0 0 0 0 3 0 R1 9507 Pipirelli $27.584.051 Задржи група
76 R-2 15 0 0 0 0 2 9 0.22 R1 7687 Pipirelli $34.180.087 Задржи група
75 R-2 16 0 0 0 0 2 2 1 R1 9649 Pipirelli $29.265.732 Задржи група
74 R-72 14 0 0 0 0 4 1 4 - 8279 Pipirelli $19.980.000 Задржи група
73 R-45 24 0 0 0 0 0 1 0 R2 11185 Pipirelli $32.156.000 Задржи група
72 R-45 24 0 0 0 0 0 1 0 R1 9213 Pipirelli $17.344.000 Задржи група
71 R-164 23 0 0 0 0 0 2 0 R1 11405 Pipirelli $33.023.606 Задржи група
70 R-164 21 0 0 0 0 0 2 0 - 11314 Pipirelli $25.540.104 Задржи група
69 R-164 29 0 0 0 0 0 0 - R1 11759 Pipirelli $24.170.250 Задржи група
68 R-164 24 0 0 0 0 0 1 0 - 11786 Pipirelli $26.868.238 Задржи група
67 R-164 26 0 0 0 0 0 0 - - 9233 Pipirelli $16.155.000 Задржи група
66 R-72 25 0 0 0 0 0 3 0 R1 11514 Pipirelli $21.968.860 Задржи група
65 R-86 16 0 0 0 0 0 1 0 R1 11633 Pipirelli $20.026.000 Задржи група
64 R-97 14 0 0 0 0 2 4 0.5 R1 10135 Pipirelli $26.948.544 Задржи група
63 R-97 16 0 0 0 0 1 6 0.17 R1 9001 Pipirelli $32.006.149 Задржи група
62 R-97 12 0 0 0 0 1 5 0.2 R2 9333 Pipirelli $29.725.474 Задржи група
61 R-97 20 0 0 0 0 0 4 0 R1 10804 Pipirelli $33.734.515 Задржи група
60 R-97 19 0 0 0 0 0 3 0 R2 10651 Pipirelli $33.942.368 Задржи група
59 R-97 23 0 0 0 0 0 4 0 R1 10286 Pipirelli $21.430.103 Задржи група
58 R-97 21 0 0 0 0 0 2 0 R1 11117 Pipirelli $36.196.000 Задржи група
57 R-97 13 0 0 0 0 0 4 0 R2 10692 Pipirelli $41.021.133 Задржи група
56 R-97 15 0 0 0 0 0 2 0 R1 12209 Pipirelli $31.437.460 Задржи група
55 R-97 9 0 0 0 0 11 8 1.38 R1 9682 Pipirelli $41.303.566 Задржи група
54 R-97 11 0 0 0 0 1 1 1 R1 14771 Pipirelli $23.348.150 Задржи група
53 R-97 8 0 0 0 0 21 7 3 SF 9993 Pipirelli $40.486.365 Задржи група
52 R-97 12 0 0 0 0 14 10 1.4 QF - Pipirelli $42.618.145 Задржи група
51 R-97 10 0 0 0 0 12 9 1.33 R1 - Pipirelli $28.632.117 Задржи група
50 R-97 13 0 0 0 0 5 3 1.67 - - Pipirelli $19.320.057 Задржи група
49 R-10 19 0 0 0 0 0 3 0 R1 - Pipirelli $42.226.800 Задржи група
48 R-10 18 0 0 0 0 0 1 0 R2 - Pipirelli $26.914.972 Задржи група
47 R-10 23 0 0 0 0 0 2 0 R1 - Pipirelli $28.011.107 Задржи група
46 R-10 21 0 0 0 0 0 2 0 R1 - Pipirelli $29.522.673 Задржи група
45 R-10 21 0 0 0 0 0 4 0 R1 - Pipirelli $33.486.241 Задржи група
44 R-10 21 0 0 0 0 0 7 0 R1 - Pipirelli $38.586.373 Задржи група
43 R-10 20 0 0 0 0 1 10 0.1 - - Pipirelli $-22.396.312 Задржи група
42 R-10 17 0 0 0 0 0 6 0 R1 - Pipirelli $-23.065.650 Задржи група
41 R-10 17 0 0 0 0 0 9 0 R1 - Pipirelli $46.019.012 Задржи група
40 R-10 22 0 0 0 0 0 2 0 R2 - Pipirelli $-12.332.348 Задржи група
39 R-10 18 0 0 0 0 0 6 0 R1 - Pipirelli $4.033.983 Задржи група
38 R-10 20 0 0 0 0 0 12 0 R2 - Pipirelli $27.570.283 Задржи група
37 R-10 19 0 0 0 0 0 9 0 R2 - Pipirelli $23.751.065 Задржи група
36 R-10 12 0 0 0 0 7 13 0.54 QF - Pipirelli $48.878.193 Задржи група
35 R-10 22 0 0 0 0 0 11 0 R2 - Pipirelli $37.674.820 Задржи група
34 R-10 20 0 0 0 0 0 5 0 R1 - Pipirelli $27.112.406 Задржи група
33 R-10 24 0 0 0 0 0 6 0 R1 - Pipirelli $30.326.083 Задржи група
32 R-10 22 0 0 0 0 0 5 0 R1 - Pipirelli $30.373.464 Задржи група
31 R-10 22 0 0 0 0 1 10 0.1 R1 - Pipirelli $16.099.579 Задржи група
30 R-10 26 0 0 0 0 0 13 0 R1 - Pipirelli $15.990.506 Задржи група
29 R-10 20 0 0 0 0 1 15 0.07 R1 - Pipirelli $12.682.654 Задржи група
28 R-10 25 0 0 0 0 0 15 0 R2 - Pipirelli $56.828.722 Задржи група
27 R-10 26 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $64.894.154 Задржи група
26 R-10 29 0 0 0 0 0 12 0 R1 - Pipirelli $47.454.053 Задржи група
25 R-10 27 0 0 0 0 0 10 0 R2 - Pipirelli $54.265.514 Задржи група