Профил на менаџерот: Kryspin Słomiński

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Kryspin Słomiński
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 4, 2011
Последна интеракција: Апр 20 2022, 12:14:55
Постови на форумот:122  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (528)
Освоени поени:0 (877)
Победи:0 (24)
Подиуми:0 (71)
Пол-позиции:0 (48)
Најбрзи круга:0 (22)
Просечно поени/трка: - (1.66)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Окт 4, 2018)
Достигнувања:

29% отклучени

(107/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kryspin Słomiński Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 16
Број на најавувања:3066
Време поминато на ГПРО:602 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 4
Позиција во сезоната:23
Пари: $??.???.???
Возач: Helmuth Klien (78)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

LM Erics (R4) - 1 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Kryspin Słomiński (Последна обнова: Мај 24 2019, 00:16:00)
Π|ςοζαs