Профил на менаџерот: Dimitar Petrov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Dimitar Petrov
Држава: Бугарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 5, 2011
Последна интеракција: Јун 19 2012, 21:50:29
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (105)
Освоени поени:0 (140)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (5)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (1.33)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

5% отклучени

(20/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Dimitar Petrov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 25, Трка 5
Број на најавувања:1196
Време поминато на ГПРО:428.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
31-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
30 A-63 29 0 0 0 0 1 17 0.06 - 876 Pipirelli $-9.429.932 Испаднат
29 R-10 4 0 4 2 0 63 17 3.71 F 1741 Pipirelli $3.160.219 Промовиран*
28 R-10 8 1 1 2 0 36 17 2.12 SF 1734 Pipirelli $8.615.132 Задржи група
27 R-10 16 0 0 1 0 7 17 0.41 R2 2372 Pipirelli $12.252.889 Задржи група
26 R-10 18 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 2114 Pipirelli $7.757.822 Задржи група
25 R-10 15 0 0 0 1 10 12 0.83 - - Pipirelli $3.246.986 Задржи група