Профил на менаџерот: Marcelo Gadelha

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Marcelo Gadelha
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 13, 2011
Последна интеракција: Јун 21 2022, 21:25:06
Постови на форумот:1274  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (921)
Освоени поени:0 (1355)
Победи:0 (24)
Подиуми:0 (111)
Пол-позиции:0 (20)
Најбрзи круга:0 (25)
Просечно поени/трка: - (1.47)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Дек 31, 2012)
Достигнувања:

24% отклучени

(90/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Marcelo Gadelha Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 25, Трка 7
Број на најавувања:13688
Време поминато на ГПРО:5144.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 58
Позиција во сезоната:5
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Lows (R58) - 10 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Marcelo Gadelha (Последна обнова: Јан 28 2016, 02:51:28)