Профил на менаџерот: Daniel Iliev

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Daniel Iliev
Држава: Бугарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 19, 2011
Последна интеракција: Денес во 18:00:56
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (898)
Освоени поени:0 (1768)
Победи:0 (43)
Подиуми:0 (138)
Пол-позиции:0 (33)
Најбрзи круга:0 (29)
Просечно поени/трка: - (1.97)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

37% отклучени

(133/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Daniel Iliev Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 1
Број на најавувања:6475
Време поминато на ГПРО:3148.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 19
Позиција во сезоната:17
Пари: $??.???.???
Возач: Johnny Lloyd (144)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:18
Гуми: blank
Име на тим: Bulgaralpine Racing
Екипен пласман:48
Поени на тимот:0

Спонзори

Time Warning (P19) - 24 трки
Dalcom (A24) - 12 трки
American Press (A24) - 8 трки
ManagerLeague (A24) - 7 трки
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
79 P-19 4 2 4 0 1 51 17 3 R1 653 Badyear $51.794.298 Задржи група
78 A-24 4 1 2 0 0 49 17 2.88 QF 1597 Pipirelli $41.661.237 Промовиран
77 P-15 12 0 2 0 0 17 17 1 R1 1307 Contimental $-1.053.983 Испаднат
76 P-15 17 0 1 0 0 14 17 0.82 R2 534 Contimental $5.180.545 Задржи група
75 P-15 21 0 0 0 1 7 17 0.41 R2 496 Contimental $971.940 Задржи група
74 P-15 27 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 2333 Yokomama $15.137.568 Задржи група
73 P-15 19 0 0 0 0 14 16 0.88 R1 2547 Yokomama $3.927.833 Задржи група
72 P-15 9 0 2 0 0 21 17 1.24 R2 411 Contimental $13.639.909 Задржи група
71 P-15 19 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 277 Yokomama $55.837.590 Задржи група
70 P-15 9 0 1 0 0 22 17 1.29 QF 694 Yokomama $46.722.993 Задржи група
69 A-66 3 2 9 0 1 89 17 5.24 SF 829 Pipirelli $46.427.572 Промовиран
68 A-66 9 0 2 0 0 25 17 1.47 QF 931 Pipirelli $41.034.488 Задржи група
67 P-15 40 0 0 0 0 0 16 0 - 4498 Pipirelli $68.204.706 Испаднат
66 A-76 3 1 7 0 0 68 17 4 F 1155 Pipirelli $30.982.200 Промовиран
65 A-76 11 0 1 0 0 10 15 0.67 R1 4960 Pipirelli $16.634.979 Задржи група
64 A-76 16 1 1 0 0 10 10 1 QF 7501 Pipirelli $28.560.532 Задржи група
63 A-76 17 0 0 0 0 2 13 0.15 - 6782 Pipirelli $64.120.917 Задржи група
62 A-76 11 0 0 0 0 21 17 1.24 R1 3180 Pipirelli $55.117.676 Задржи група
61 A-76 14 0 1 0 0 14 17 0.82 R1 1870 Pipirelli $17.752.131 Задржи група
60 A-76 5 1 2 0 1 42 17 2.47 SF 1245 Pipirelli $31.756.215 Задржи група
59 A-76 10 1 2 0 0 22 15 1.47 QF 5352 Pipirelli $36.188.486 Задржи група
58 P-4 30 0 0 0 0 0 16 0 R1 4042 Dunnolop $2.822.687 Испаднат
57 P-4 20 0 0 0 0 5 16 0.31 R1 2568 Dunnolop $18.874.877 Задржи група
56 P-4 10 0 1 0 0 16 17 0.94 R2 1757 Dunnolop $6.657.022 Задржи група
55 P-4 15 0 0 0 0 13 17 0.76 R1 282 Dunnolop $33.175.989 Задржи група
54 P-4 19 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 155 Avonn $28.604.117 Задржи група
53 P-4 4 0 4 0 0 50 17 2.94 R1 1569 Dunnolop $41.993.574 Задржи група
52 A-35 3 3 6 5 1 79 17 4.65 SF 615 Pipirelli $98.113.995 Промовиран
51 A-35 5 2 7 0 1 77 17 4.53 F 466 Pipirelli $52.399.524 Задржи група
50 A-35 4 1 6 0 2 73 17 4.29 QF 401 Pipirelli $42.725.161 Задржи група
49 A-35 5 2 4 0 0 62 17 3.65 QF 656 Pipirelli $9.555.842 Задржи група
48 P-24 34 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Avonn $8.415.690 Испаднат
47 M-1 33 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Dunnolop $23.484.736 Испаднат
46 M-1 26 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 33 Dunnolop $19.371.488 Задржи група
45 P-10 3 2 8 1 1 91 17 5.35 QF 83 Avonn $63.679.981 Промовиран
44 P-10 4 0 4 2 0 54 16 3.38 W - Avonn $36.461.938 Задржи група
43 P-10 11 0 1 0 0 17 17 1 QF 176 Avonn $14.000.998 Задржи група
42 P-10 10 0 2 0 0 23 17 1.35 R1 ? Avonn $12.754.786 Задржи група
41 P-10 7 0 0 0 0 23 17 1.35 SF 172 Avonn $20.215.959 Задржи група
40 P-10 5 1 2 0 1 44 17 2.59 QF 134 Avonn $22.541.822 Задржи група
39 M-1 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 124 Avonn $51.805.326 Испаднат
38 P-23 2 2 10 2 2 92 17 5.41 SF 73 Dunnolop $51.231.025 Промовиран
37 P-23 4 2 4 0 3 47 17 2.76 SF 145 Dunnolop $53.311.866 Задржи група
36 A-8 1 11 14 7 11 145 17 8.53 W 171 Pipirelli $44.239.067 Промовиран
35 A-8 7 0 3 0 2 27 17 1.59 R2 556 Pipirelli $48.871.274 Задржи група
34 P-7 27 0 0 0 0 3 17 0.18 QF 173 Dunnolop $3.407.931 Испаднат
33 P-7 12 0 0 0 0 18 17 1.06 R1 ? Dunnolop $5.511.326 Задржи група
32 A-1 2 0 6 3 0 69 17 4.06 QF 319 Pipirelli $46.276.597 Промовиран
31 A-1 5 2 3 1 0 49 17 2.88 R2 ? Pipirelli $45.455.557 Задржи група
30 A-1 13 0 2 0 0 13 17 0.76 R2 ? Pipirelli $4.060.449 Задржи група
29 A-1 21 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 715 Pipirelli $6.141.617 Задржи група
28 A-1 18 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 639 Pipirelli $8.338.908 Задржи група
27 R-114 1 5 12 9 0 109 17 6.41 W 1223 Pipirelli $22.277.292 Промовиран
26 R-114 8 1 2 3 1 32 17 1.88 R1 ? Pipirelli $7.774.896 Задржи група