Профил на менаџерот: Eduardo Valdivia

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Eduardo Valdivia
Држава: Мексико
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 21, 2011
Последна интеракција: Окт 9 2019, 01:53:11
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (493)
Освоени поени:0 (988)
Победи:0 (34)
Подиуми:0 (78)
Пол-позиции:0 (18)
Најбрзи круга:0 (136)
Просечно поени/трка: - (2)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

35% отклучени

(123/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Eduardo Valdivia Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 1
Број на најавувања:1389
Време поминато на ГПРО:428 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
72 R-47 9 1 3 1 0 31 6 5.17 R2 8743 Pipirelli $11.564.337 Задржи група
71 R-47 22 0 0 0 0 0 3 0 - 8301 Pipirelli $17.324.524 Задржи група
64-70 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
63 R-58 18 0 0 0 0 1 1 1 R1 8629 Pipirelli $22.193.000 Задржи група
62 R-76 10 0 2 2 1 15 4 3.75 QF 10274 Pipirelli $367.267 Задржи група
61 R-76 13 0 0 0 0 5 3 1.67 R1 9816 Pipirelli $13.241.501 Задржи група
60 R-48 19 0 0 0 0 0 2 0 R1 10930 Pipirelli $10.918.501 Задржи група
59 R-48 10 0 1 1 7 32 12 2.67 R2 7096 Pipirelli $3.614.993 Задржи група
58 R-48 4 1 4 0 6 58 15 3.87 SF 6477 Pipirelli $7.552.635 Задржи група
57 R-221 7 0 0 0 3 34 10 3.4 QF 7966 Pipirelli $-23.749.272 Задржи група
56 R-221 4 4 7 3 7 63 9 7 QF 8870 Pipirelli $16.251.369 Задржи група
55 R-221 11 0 0 1 2 15 5 3 R1 10635 Pipirelli $8.522.267 Задржи група
54 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
53 R-29 10 0 0 0 0 16 6 2.67 R1 10789 Pipirelli $7.810.283 Задржи група
52 A-3 29 0 0 0 0 0 11 0 R1 - Pipirelli $-1.222.228 Испаднат
51 R-14 5 1 6 1 1 61 15 4.07 QF - Pipirelli $9.055.728 Промовиран
50 R-14 9 0 2 0 2 35 13 2.69 QF - Pipirelli $-29.567.749 Задржи група
49 R-14 9 0 2 0 0 38 9 4.22 R1 - Pipirelli $10.226.710 Задржи група
48 R-228 8 0 3 0 2 35 12 2.92 R2 - Pipirelli $4.599.862 Задржи група
47 A-10 35 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $-7.712.848 Испаднат
46 R-266 5 2 5 0 4 56 15 3.73 F - Pipirelli $13.386.299 Промовиран*
45 A-79 33 0 0 0 0 0 11 0 R2 - Pipirelli $6.077.478 Испаднат
44 A-79 17 0 0 0 3 3 15 0.2 R1 - Pipirelli $15.821.229 Задржи група
43 A-79 13 0 0 0 3 10 17 0.59 R2 ? Pipirelli $14.046.310 Задржи група
42 A-79 23 0 0 0 1 3 17 0.18 SF ? Pipirelli $14.476.246 Задржи група
41 A-79 21 0 0 0 0 5 16 0.31 SF - Pipirelli $14.360.176 Задржи група
40 A-79 26 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $21.403.897 Задржи група
39 R-356 3 4 7 2 5 69 17 4.06 SF ? Pipirelli $15.601.683 Промовиран
38 A-33 32 0 0 0 0 0 14 0 - - Pipirelli $-20.286.237 Испаднат
37 R-259 5 3 7 5 11 65 17 3.82 QF ? Pipirelli $17.550.578 Промовиран
36 R-259 12 1 1 0 9 11 16 0.69 R1 - Pipirelli $1.023.885 Задржи група
35 R-259 6 2 3 0 11 41 17 2.41 R1 ? Pipirelli $7.439.943 Задржи група
34 R-259 6 2 2 1 11 37 16 2.31 R2 - Pipirelli $-15.002.453 Задржи група
33 R-259 9 2 4 0 8 36 17 2.12 R2 ? Pipirelli $1.886.022 Задржи група
32 R-259 12 0 0 0 12 12 17 0.71 R1 ? Pipirelli $-4.804.720 Задржи група
31 A-8 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $1.775.782 Испаднат
30 R-135 2 5 6 0 8 79 17 4.65 SF ? Pipirelli $3.852.353 Промовиран
29 R-135 6 4 7 0 8 65 17 3.82 SF ? Pipirelli $-7.098.171 Задржи група
28 R-135 10 2 2 0 9 24 17 1.41 R2 ? Pipirelli $-17.252.509 Задржи група
27 R-135 9 0 3 1 2 22 17 1.29 SF ? Pipirelli $-1.403.221 Задржи група
26 R-135 16 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 ? Pipirelli $2.452.001 Задржи група