Профил на менаџерот: Ferenc Kovács

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ferenc Kovács
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 27, 2011
Последна интеракција: Мар 25 2016, 18:25:49
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (389)
Освоени поени:0 (1262)
Победи:0 (48)
Подиуми:0 (104)
Пол-позиции:0 (27)
Најбрзи круга:0 (14)
Просечно поени/трка: - (3.24)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

27% отклучени

(96/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ferenc Kovács Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 1
Број на најавувања:3659
Време поминато на ГПРО:670.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
53-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 A-76 32 0 0 0 0 0 3 0 R1 - Pipirelli $33.502.288 Пензиониран
51 A-76 16 0 0 1 0 10 10 1 R2 - Pipirelli $31.403.947 Задржи група
50 A-76 9 0 1 0 0 20 16 1.25 QF - Pipirelli $39.735.957 Задржи група
49 A-76 18 0 0 0 0 7 11 0.64 QF - Pipirelli $19.411.332 Задржи група
48 R-251 3 0 4 1 0 66 16 4.12 SF - Pipirelli $11.843.645 Промовиран
47 R-251 1 14 15 9 3 148 15 9.87 W - Pipirelli $-22.806.555 Задржи група
46 A-116 12 0 1 0 0 13 16 0.81 R1 - Pipirelli $-45.874.778 Испаднат
45 R-232 1 8 12 7 0 119 16 7.44 W - Pipirelli $39.808.905 Промовиран
44 A-101 40 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-4.752.254 Пензиониран
43 P-21 31 0 0 0 0 0 12 0 R1 - Yokomama $-30.496.282 Испаднат
42 A-107 2 5 8 2 2 83 17 4.88 F ? Pipirelli $13.018.911 Промовиран
41 A-107 5 0 1 0 0 42 15 2.8 SF - Pipirelli $24.110.862 Задржи група
40 A-107 5 0 3 0 0 47 17 2.76 SF 728 Pipirelli $67.661.047 Задржи група
39 R-138 1 6 13 5 2 121 16 7.56 W - Pipirelli $29.948.343 Промовиран
38 R-138 7 0 1 0 0 41 13 3.15 R1 - Pipirelli $5.883.232 Задржи група
37 R-138 1 3 8 0 2 86 16 5.38 R2 - Pipirelli $-24.091.186 Задржи група
36 R-138 1 3 9 0 0 98 17 5.76 W 1407 Pipirelli $-18.819.739 Задржи група
35 R-138 1 7 9 1 1 105 16 6.56 W - Pipirelli $-11.113.159 Задржи група
34 A-49 13 0 1 1 0 11 17 0.65 R2 625 Pipirelli $-9.588.333 Испаднат
33 A-49 8 0 2 0 0 35 17 2.06 QF 391 Pipirelli $22.916.128 Задржи група
32 A-49 6 0 2 0 1 30 16 1.88 R1 - Pipirelli $38.464.367 Задржи група
31 A-49 12 0 2 0 0 18 17 1.06 R1 519 Pipirelli $34.637.955 Задржи група
30 A-49 16 0 1 0 1 13 16 0.81 R1 - Pipirelli $15.086.678 Задржи група
29 R-218 2 2 7 0 2 86 17 5.06 QF 1190 Pipirelli $30.354.088 Промовиран
28 A-8 27 0 0 0 0 2 14 0.14 R1 - Pipirelli $25.326.213 Испаднат
27 R-106 3 0 4 0 0 61 17 3.59 SF 1372 Pipirelli $36.363.948 Промовиран
26 R-106 28 0 0 0 0 0 16 0 R2 - Pipirelli $452.034 Задржи група