Профил на менаџерот: Paweł Nowak

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Paweł Nowak
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 28, 2011
Последна интеракција: Вчера во 09:06:44
Постови на форумот:11  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (991)
Освоени поени:0 (1261)
Победи:0 (30)
Подиуми:0 (97)
Пол-позиции:0 (41)
Најбрзи круга:1 (22)
Просечно поени/трка: 0 (1.27)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

31% отклучени

(113/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Paweł Nowak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 2
Број на најавувања:16633
Време поминато на ГПРО:2767.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 43
Позиција во сезоната:21
Пари: $???.???.???
Возач: Gary Cooper (112)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:14
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Polish Hussars F1 TEAM (PHF1)
Екипен пласман:318
Поени на тимот:85.0666

Спонзори

Ackzo Nobel (A43) - 22 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
83 A-43 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 4523 Pipirelli $121.371.203 Задржи група
82 A-43 28 0 0 0 0 4 17 0.24 QF 3953 Pipirelli $94.539.174 Задржи група
81 P-15 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 6484 Avonn $129.485.033 Испаднат
80 P-15 12 0 1 0 0 13 17 0.76 R2 6063 Avonn $84.294.207 Задржи група
79 P-15 21 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 5852 Avonn $65.085.102 Задржи група
78 P-15 16 0 1 1 1 10 17 0.59 R2 6420 Yokomama $72.362.368 Задржи група
77 P-15 26 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 6253 Yokomama $57.591.032 Задржи група
76 P-15 23 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 3033 Yokomama $29.614.945 Задржи група
75 P-15 14 1 1 0 0 10 17 0.59 R2 4202 Yokomama $78.974.688 Задржи група
74 P-15 4 1 3 2 1 45 17 2.65 QF 4102 Yokomama $83.730.828 Задржи група
73 P-15 10 0 2 1 2 19 17 1.12 R1 5830 Yokomama $64.726.295 Задржи група
72 P-15 13 0 1 1 2 14 17 0.82 R1 2050 Yokomama $57.932.328 Задржи група
71 P-15 13 0 1 1 0 11 17 0.65 R1 5695 Yokomama $98.231.884 Задржи група
70 P-15 6 1 4 0 0 30 17 1.76 SF 4668 Yokomama $91.840.422 Задржи група
69 P-15 8 0 3 2 0 23 17 1.35 R1 787 Yokomama $84.872.801 Задржи група
68 P-15 10 1 1 0 1 18 17 1.06 R1 6075 Yokomama $89.497.685 Задржи група
67 P-15 16 1 1 0 1 12 17 0.71 R1 5953 Yokomama $68.653.046 Задржи група
66 P-15 27 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 5343 Yokomama $47.885.577 Задржи група
65 P-15 11 0 1 0 0 11 17 0.65 - 2072 Yokomama $51.506.212 Задржи група
64 P-15 11 0 3 0 0 20 17 1.18 R1 5888 Dunnolop $44.860.279 Задржи група
63 P-15 24 0 0 0 2 8 17 0.47 QF 4671 Yokomama $48.329.186 Задржи група
62 P-15 19 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 4624 Yokomama $18.946.201 Задржи група
61 P-15 18 1 1 0 0 14 17 0.82 R2 3742 Yokomama $51.227.720 Задржи група
60 P-15 5 2 4 0 2 41 17 2.41 R1 292 Dunnolop $29.758.012 Задржи група
59 P-15 11 0 1 0 0 16 17 0.94 R2 3053 Dunnolop $16.614.171 Задржи група
58 P-15 14 1 1 0 2 12 17 0.71 QF 581 Dunnolop $12.152.496 Задржи група
57 P-15 24 0 0 0 0 3 17 0.18 - 5041 Dunnolop $16.287.578 Задржи група
56 P-15 20 1 1 1 0 12 17 0.71 R2 3905 Dunnolop $28.800.509 Задржи група
55 P-15 5 1 3 0 0 43 17 2.53 R2 320 Dunnolop $59.355.533 Задржи група
54 P-15 27 0 0 3 0 3 17 0.18 R1 4866 Dunnolop $24.498.841 Задржи група
53 P-15 21 0 2 3 0 15 17 0.88 R1 3922 Dunnolop $68.506.683 Задржи група
52 P-15 15 1 1 1 1 13 17 0.76 R1 ? Dunnolop $77.671.187 Задржи група
51 P-15 17 0 1 0 0 11 17 0.65 - ? Dunnolop $44.530.290 Задржи група
50 A-55 3 4 6 3 4 61 17 3.59 QF ? Pipirelli $75.726.492 Промовиран
49 A-55 4 0 6 1 0 64 17 3.76 SF 553 Pipirelli $65.804.670 Задржи група
48 A-55 17 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $51.262.964 Задржи група
47 A-55 18 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 ? Pipirelli $54.522.986 Задржи група
46 A-55 22 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Pipirelli $55.428.141 Задржи група
45 A-55 16 0 1 0 0 14 17 0.82 QF ? Pipirelli $68.643.437 Задржи група
44 A-55 9 0 3 0 0 29 17 1.71 R2 ? Pipirelli $60.122.201 Задржи група
43 A-55 20 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $62.795.876 Задржи група
42 P-19 34 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Avonn $69.702.136 Испаднат
41 A-19 3 2 6 6 1 74 17 4.35 F ? Pipirelli $72.345.037 Промовиран
40 A-19 5 1 3 0 0 50 17 2.94 R2 ? Pipirelli $69.614.479 Задржи група
39 A-19 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $42.284.247 Задржи група
38 A-19 23 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 1162 Pipirelli $72.158.340 Задржи група
37 A-19 19 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 1368 Pipirelli $66.196.426 Задржи група
36 R-180 1 8 10 7 0 123 17 7.24 W 1306 Pipirelli $37.011.548 Промовиран
35 R-180 10 0 1 0 0 31 17 1.82 QF 2130 Pipirelli $-30.222.418 Задржи група
34 R-180 3 2 5 1 0 70 17 4.12 SF 1908 Pipirelli $-15.698.039 Задржи група
33 R-180 8 1 3 3 0 37 17 2.18 R1 ? Pipirelli $-28.038.228 Задржи група
32 R-180 5 0 7 2 1 70 17 4.12 F 1650 Pipirelli $-12.152.212 Задржи група
31 R-180 9 0 1 0 0 26 17 1.53 R2 1858 Pipirelli $-20.071.105 Задржи група
30 R-180 14 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 1506 Pipirelli $-26.453.481 Задржи група
29 R-180 5 0 3 0 0 50 17 2.94 QF 1614 Pipirelli $-19.166.123 Задржи група
28 R-180 8 0 2 0 0 39 17 2.29 QF 1893 Pipirelli $-16.623.181 Задржи група
27 R-180 10 0 1 2 0 24 17 1.41 QF 1893 Pipirelli $-16.097.145 Задржи група
26 R-180 20 0 0 0 0 5 16 0.31 R2 - Pipirelli $-16.929.121 Задржи група