Профил на менаџерот: Toms Polis

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Toms Polis
Држава: Латвија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 2, 2011
Последна интеракција: Денес во 09:52:17
Постови на форумот:51  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (507)
Освоени поени:0 (1560)
Победи:0 (63)
Подиуми:0 (143)
Пол-позиции:0 (56)
Најбрзи круга:0 (57)
Просечно поени/трка: - (3.08)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

51% отклучени

(183/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Toms Polis Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 32, Трка 15
Број на најавувања:10907
Време поминато на ГПРО:1371.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 136
Позиција во сезоната:7
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Men Of Steel
Екипен пласман:261
Поени на тимот:0

Спонзори

Christian Dyor (R136) - 10 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Toms Polis (Последна обнова: Јул 29 2019, 06:29:04)
Searching for great Top 50 team.

Trying to get Achievement - Zero to Hero (Win a race in Elite with a driver signed in Rookie)