Профил на менаџерот: Kamil Skwaryło

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Kamil Skwaryło
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 14, 2011
Последна интеракција: Мај 4 2021, 14:10:01
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (110)
Освоени поени:0 (304)
Победи:0 (16)
Подиуми:0 (25)
Пол-позиции:0 (31)
Најбрзи круга:0 (9)
Просечно поени/трка: - (2.76)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

22% отклучени

(82/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kamil Skwaryło Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 52, Трка 4
Број на најавувања:699
Време поминато на ГПРО:190.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Kamil Skwaryło (Последна обнова: Јул 19 2020, 15:41:41)
MY WINS:
Ahvenisto Finland 1X
Barcelona Spain 1X
Nurburgring Germany 1X
Silverstone Great Britain 1X