Профил на менаџерот: Kristo Hark

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Kristo Hark
Држава: Естонија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Апр 28, 2008
Последна интеракција: Јан 14 2013, 05:42:14
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (186)
Освоени поени:0 (109)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (9)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (34)
Просечно поени/трка: - (0.59)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

11% отклучени

(41/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kristo Hark Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 9, Трка 1
Број на најавувања:1248
Време поминато на ГПРО:198.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
22-87 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
21 R-10 20 0 0 0 1 0 8 0 R2 - Pipirelli $-19.462.540 Задржи група
20 R-10 14 1 1 0 6 13 15 0.87 QF - Pipirelli $-1.094.031 Задржи група
19 R-10 18 0 0 0 1 4 16 0.25 R1 - Pipirelli $-26.445.678 Задржи група
18 R-10 10 1 2 0 8 30 16 1.88 R2 - Pipirelli $-5.336.684 Задржи група
17 R-10 16 0 0 0 3 5 16 0.31 R2 - Pipirelli $-26.895.708 Задржи група
16 R-10 17 0 0 0 4 5 10 0.5 R1 - blank $4.892.766 Задржи група
15 R-10 22 0 0 0 3 0 9 0 - - blank $-15.718.905 Задржи група
14 R-10 7 2 5 1 3 40 16 2.5 - - blank $-2.421.297 Задржи група
13 R-10 21 0 0 0 1 2 16 0.12 - - blank $-28.514.594 Задржи група
12 A-4 22 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $-2.475.798 Испаднат
11 R-36 13 1 1 0 3 10 15 0.67 - - blank $1.343.514 Промовиран*
10 R-36 31 0 0 0 1 0 15 0 - - blank $-9.472.561 Задржи група
9 R-36 32 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $2.169.954 Задржи група