Профил на менаџерот: Andrey Fox

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er - 2008
Име:Andrey Fox
Држава: Руска Федерација
Пол:Не е определено
Се приклучи:Јул 24, 2011
Последна интеракција: Вчера во 11:24:51
Постови на форумот:3  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (474)
Освоени поени:18 (336)
Победи:0 (8)
Подиуми:0 (15)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (7)
Просечно поени/трка: 2.57 (0.71)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

11% отклучени

(40/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Andrey Fox Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 36, Трка 1
Број на најавувања:1835
Време поминато на ГПРО:114.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 51
Позиција во сезоната:6
Пари: $??.???.???
Возач: Danny Ongais (106)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:14
Гуми: Pipirelli
Име на тим: URUGUAY Racing Team
Екипен пласман:656
Поени на тимот:0

Спонзори

Cleenex (R51) - 3 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
83 R-51 18 0 0 0 0 0 17 0 R2 3585 Pipirelli $-3.475.794 Задржи група
82 R-51 15 0 0 0 0 3 13 0.23 R1 5847 Pipirelli $-10.771.210 Задржи група
81 R-51 14 0 0 0 0 4 14 0.29 R2 5736 Pipirelli $-1.621.420 Задржи група
80 R-51 15 0 0 0 0 1 2 0.5 - 6934 Pipirelli $6.588.800 Задржи група
73-79 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
72 R-45 18 0 0 0 0 0 11 0 R1 6858 Pipirelli $8.491.539 Задржи група
71 R-45 16 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 4834 Pipirelli $-21.625.520 Задржи група
70 R-45 9 0 0 0 0 19 15 1.27 QF 5589 Pipirelli $6.279.807 Задржи група
69 R-45 12 0 1 0 0 10 17 0.59 R2 4525 Pipirelli $2.769.223 Задржи група
68 R-45 7 0 1 0 0 47 17 2.76 QF 4530 Pipirelli $-29.028.606 Задржи група
67 R-45 14 0 0 0 0 7 16 0.44 SF 5415 Pipirelli $-5.996.744 Задржи група
66 R-45 10 0 0 0 0 15 17 0.88 SF 3705 Pipirelli $-29.081.462 Задржи група
65 R-45 17 0 0 0 0 2 11 0.18 R1 7385 Pipirelli $5.211.481 Задржи група
64 R-166 8 0 0 0 0 14 16 0.88 R2 5361 Pipirelli $-7.156.309 Задржи група
63 R-166 9 1 1 0 0 21 17 1.24 R2 4155 Pipirelli $-11.389.132 Задржи група
62 R-166 12 0 0 0 0 10 16 0.62 R2 5179 Pipirelli $-16.521.794 Задржи група
61 R-166 10 0 1 0 0 15 17 0.88 R2 5182 Pipirelli $-19.960.241 Задржи група
60 R-166 15 0 0 0 0 4 15 0.27 R2 6248 Pipirelli $-21.829.132 Задржи група
59 R-166 11 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 5385 Pipirelli $-14.606.041 Задржи група
58 R-166 16 0 0 0 0 0 15 0 R1 6329 Pipirelli $-10.853.914 Задржи група
57 A-92 34 0 0 0 0 0 16 0 - 5886 Pipirelli $-2.341.711 Испаднат
56 R-216 3 7 11 2 7 110 16 6.88 F 5482 Pipirelli $5.606.181 Промовиран
55 R-216 11 0 0 0 0 10 17 0.59 QF 5902 Pipirelli $1.095.565 Задржи група
46-54 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
45 R-92 20 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $25.963.000 Задржи група
44 R-92 18 0 0 0 0 0 14 0 QF - Pipirelli $-18.755.552 Задржи група
43 R-92 19 0 0 0 0 0 13 0 R2 - Pipirelli $-23.270.171 Задржи група
42 R-92 22 0 0 0 0 0 14 0 - - Pipirelli $-883.316 Задржи група
41 R-92 18 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 3105 Pipirelli $-825.475 Задржи група
40 R-92 22 0 0 0 0 0 16 0 QF - Pipirelli $-12.418.722 Задржи група
39 R-92 15 0 0 1 0 3 17 0.18 R2 3067 Pipirelli $4.790.402 Задржи група
38 R-92 17 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 2988 Pipirelli $-7.339.184 Задржи група
37 R-92 23 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $-3.328.001 Задржи група
36 R-92 17 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 ? Pipirelli $101.599 Задржи група