Профил на менаџерот: Konrad Sugier

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Konrad Sugier
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 31, 2011
Последна интеракција: Дек 5 2014, 15:59:37
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (265)
Освоени поени:0 (495)
Победи:0 (13)
Подиуми:0 (41)
Пол-позиции:0 (7)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (1.87)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

13% отклучени

(47/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Konrad Sugier Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 11
Број на најавувања:1323
Време поминато на ГПРО:498.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
45-71 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
44 A-71 38 0 0 0 0 0 4 0 R1 - Pipirelli $12.328.888 Пензиониран
43 A-71 12 0 0 0 0 13 12 1.08 QF - Pipirelli $5.250.772 Задржи група
42 P-18 34 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Yokomama $-16.727.439 Испаднат
41 P-18 29 0 0 0 0 2 14 0.14 - - Yokomama $8.843.974 Задржи група
40 A-101 3 1 7 0 1 64 15 4.27 R2 - Pipirelli $55.303.907 Промовиран
39 A-101 7 1 3 0 1 42 15 2.8 SF - Pipirelli $56.593.692 Задржи група
38 A-101 12 2 2 0 0 20 15 1.33 R1 - Pipirelli $57.057.954 Задржи група
37 R-215 7 0 3 0 0 50 16 3.12 QF - Pipirelli $35.362.778 Промовиран*
36 A-31 28 0 0 0 0 1 15 0.07 R1 - Pipirelli $5.222.926 Испаднат
35 A-31 22 0 0 0 0 5 14 0.36 - - Pipirelli $23.448.882 Задржи група
34 R-195 2 4 7 4 0 76 15 5.07 SF - Pipirelli $31.381.301 Промовиран
33 A-48 28 0 0 0 0 3 16 0.19 R1 - Pipirelli $3.109.330 Испаднат
32 A-48 23 0 0 0 0 5 17 0.29 QF 757 Pipirelli $16.417.878 Задржи група
31 R-304 3 2 9 2 2 87 17 5.12 F ? Pipirelli $31.513.855 Промовиран
30 R-304 5 0 3 0 0 42 17 2.47 R1 1534 Pipirelli $9.998.385 Задржи група
29 R-304 15 0 0 0 0 11 12 0.92 R1 - Pipirelli $6.945.716 Задржи група
28 A-54 35 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $12.798.333 Испаднат
27 R-101 1 3 7 1 0 74 14 5.29 QF - Pipirelli $7.005.333 Промовиран
26 R-101 30 0 0 0 0 0 7 0 - - Pipirelli $5.218.789 Задржи група