Профил на менаџерот: Giorgos Stefanopoulos

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Giorgos Stefanopoulos
Држава: Грција
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 2, 2011
Последна интеракција: Сеп 9 2021, 22:47:44
Постови на форумот:6  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (100)
Освоени поени:0 (127)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (7)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.27)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(14/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Giorgos Stefanopoulos Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 12
Број на најавувања:1128
Време поминато на ГПРО:351.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
84-88 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
83 R-85 24 0 0 0 0 0 0 - - 7246 Pipirelli $15.270.000 Задржи група
46-82 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
45 R-3 30 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $26.227.000 Задржи група
44 R-3 6 0 4 1 0 50 13 3.85 F - Pipirelli $-20.530.160 Задржи група
43 R-3 9 1 1 0 0 39 14 2.79 R1 - Pipirelli $14.242.653 Задржи група
38-42 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
37 R-320 20 0 0 0 0 4 7 0.57 - - Pipirelli $-9.421.332 Задржи група
34-36 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
33 R-41 22 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $-3.890.015 Задржи група
32 R-198 24 0 0 0 0 0 8 0 R1 - Pipirelli $-22.175.208 Задржи група
31 R-198 26 0 0 0 0 0 5 0 R1 - Pipirelli $-33.503.065 Задржи група
30 R-198 31 0 0 0 0 0 9 0 R2 - Pipirelli $13.611.604 Задржи група
29 R-80 13 0 0 0 0 10 9 1.11 R1 - Pipirelli $7.735.092 Задржи група
28 R-244 27 0 0 0 0 0 3 0 - - Pipirelli $-5.489.541 Задржи група
27 R-244 22 0 1 1 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $6.206.019 Задржи група
26 R-148 23 0 0 0 0 0 6 0 - - Pipirelli $-7.902.199 Задржи група