Профил на менаџерот: Damir Biscan

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Damir Biscan
Држава: Хрватска
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 31, 2011
Последна интеракција: Фев 15 2015, 10:15:30
Постови на форумот:266  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (169)
Освоени поени:0 (455)
Победи:0 (17)
Подиуми:0 (40)
Пол-позиции:0 (11)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (2.69)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Сеп 15, 2011)
Достигнувања:

15% отклучени

(56/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Damir Biscan Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 27, Трка 1
Број на најавувања:2150
Време поминато на ГПРО:703.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Damir Biscan (Последна обнова: Сеп 4 2012, 16:03:11)
Hajduk zivi vjecno!