Профил на менаџерот: Łukasz Michalak

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Łukasz Michalak
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 29, 2006
Последна интеракција: Мар 27 2007, 09:52:15
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (36)
Освоени поени:0 (20)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (1)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.56)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

0% отклучени

(0/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Łukasz Michalak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 1, Трка 2
Број на најавувања:168
Време поминато на ГПРО:10 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
3-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
2 R-10 10 0 1 0 0 17 16 1.06 - - blank $-3.878.601 Задржи група
1 R-10 25 0 0 0 0 2 16 0.12 - - blank $-6.278.237 Задржи група