Профил на менаџерот: Dani Piho

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Dani Piho
Држава: Естонија
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 31, 2011
Последна интеракција: Вчера во 20:36:19
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:9 (1000)
Освоени поени:30 (1539)
Победи:1 (21)
Подиуми:1 (91)
Пол-позиции:0 (39)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: 3.33 (1.54)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

20% отклучени

(75/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Dani Piho Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 27, Трка 1
Број на најавувања:4158
Време поминато на ГПРО:589.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во отворена врска

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 119
Позиција во сезоната:6
Пари: $??.???.???
Возач: Raul Carrapatoso (97)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: skywolker
Екипен пласман:1561
Поени на тимот:0

Спонзори

11Up (R119) - 1 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 R-119 8 0 0 0 0 33 17 1.94 SF 3234 Pipirelli $17.111.624 Задржи група
85 R-119 9 0 0 0 0 20 17 1.18 R1 3863 Pipirelli $-5.535.058 Задржи група
84 R-119 3 1 9 8 1 95 17 5.59 F 2458 Pipirelli $-6.239.227 Задржи група
83 R-119 7 0 0 9 0 42 17 2.47 R2 2623 Pipirelli $-10.032.434 Задржи група
82 R-119 6 0 3 2 0 52 16 3.25 QF 4279 Pipirelli $-7.756.116 Задржи група
81 R-119 10 0 2 0 0 35 16 2.19 R1 4255 Pipirelli $-24.468.562 Задржи група
80 R-119 12 0 0 0 0 14 15 0.93 R2 5505 Pipirelli $-6.749.669 Задржи група
79 A-19 36 0 0 0 0 0 17 0 - 3117 Pipirelli $8.308.888 Испаднат
78 A-19 35 0 0 0 0 0 17 0 - 3779 Pipirelli $15.700.746 Задржи група
77 R-159 2 2 11 2 0 97 16 6.06 F 5024 Pipirelli $1.943.139 Промовиран
76 R-159 3 3 7 0 0 85 17 5 R2 3167 Pipirelli $-20.524.155 Задржи група
75 R-159 2 2 9 2 0 91 17 5.35 W 2944 Pipirelli $-22.255.671 Задржи група
74 R-159 1 5 14 4 1 128 17 7.53 W 2806 Pipirelli $-18.287.296 Задржи група
73 R-159 4 0 6 0 0 73 17 4.29 QF 3900 Pipirelli $-8.480.069 Задржи група
72 R-159 4 1 5 1 0 73 17 4.29 W 3174 Pipirelli $-19.996.702 Задржи група
71 R-159 7 0 0 0 0 26 17 1.53 R1 3489 Pipirelli $-19.122.333 Задржи група
70 R-159 10 0 0 0 0 19 17 1.12 QF 3712 Pipirelli $-11.587.139 Задржи група
69 R-159 5 0 5 6 0 67 16 4.19 QF 4387 Pipirelli $-13.420.429 Задржи група
68 A-71 35 0 0 0 0 0 15 0 - 5363 Pipirelli $-7.562.994 Испаднат
67 R-67 4 4 7 4 1 84 17 4.94 F 2908 Pipirelli $3.768.955 Промовиран
66 R-67 9 0 0 0 0 23 17 1.35 R1 3137 Pipirelli $-18.050.910 Задржи група
65 R-67 10 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 2939 Pipirelli $-1.768.513 Задржи група
64 R-67 19 0 0 0 0 4 15 0.27 R2 5733 Pipirelli $3.370.089 Задржи група
63 R-67 14 0 0 0 0 12 16 0.75 R2 4952 Pipirelli $-6.527.774 Задржи група
62 R-67 16 0 0 0 0 3 16 0.19 R1 5510 Pipirelli $-3.035.429 Задржи група
61 R-67 19 0 0 0 0 0 17 0 R1 4259 Pipirelli $-5.422.361 Задржи група
60 R-67 18 0 0 0 0 5 17 0.29 QF 3989 Pipirelli $9.814.839 Задржи група
59 R-67 13 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 3844 Pipirelli $2.766.370 Задржи група
58 R-67 13 0 0 0 0 6 17 0.35 QF 4539 Pipirelli $5.694.876 Задржи група
57 R-67 10 0 0 0 0 20 17 1.18 R2 3734 Pipirelli $-11.147.068 Задржи група
56 R-67 10 0 0 0 0 19 17 1.12 R1 3469 Pipirelli $8.680.668 Задржи група
55 R-67 13 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 4205 Pipirelli $15.564.811 Задржи група
54 A-73 35 0 0 0 0 0 16 0 - 5399 Pipirelli $3.450.947 Испаднат
53 R-173 2 2 8 0 0 100 17 5.88 F 4006 Pipirelli $4.865.330 Промовиран
52 R-173 8 0 0 0 0 22 17 1.29 QF 2348 Pipirelli $16.438.575 Задржи група
51 R-173 8 0 0 0 0 36 17 2.12 R2 ? Pipirelli $10.735.991 Задржи група
50 R-173 10 0 0 0 0 22 17 1.29 R1 ? Pipirelli $15.573.739 Задржи група
49 R-173 10 0 0 0 0 29 17 1.71 QF 2621 Pipirelli $28.906.020 Задржи група
48 A-120 34 0 0 0 0 0 17 0 - 2497 Pipirelli $-13.348.805 Испаднат
47 R-3 5 0 3 0 0 56 17 3.29 QF 2358 Pipirelli $31.180.671 Промовиран
46 R-3 7 0 0 0 0 22 17 1.29 R2 2574 Pipirelli $4.889.580 Задржи група
45 R-3 18 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $5.461.734 Задржи група
44 R-3 11 0 0 0 0 23 17 1.35 R2 ? Pipirelli $8.044.079 Задржи група
43 R-3 20 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 ? Pipirelli $-27.905.674 Задржи група
42 R-3 13 0 0 1 0 5 16 0.31 R1 - Pipirelli $-20.580.212 Задржи група
41 R-3 15 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 - Pipirelli $-12.043.843 Задржи група
40 R-3 13 0 0 0 0 7 16 0.44 R2 - Pipirelli $-13.465.365 Задржи група
39 R-3 19 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $7.096.995 Задржи група
38 R-3 18 0 0 0 0 3 16 0.19 R2 - Pipirelli $-5.812.205 Задржи група
37 R-3 20 0 0 0 0 0 16 0 R2 - Pipirelli $-3.205.842 Задржи група
36 R-3 25 0 0 0 0 0 16 0 R2 - Pipirelli $-7.569.752 Задржи група
35 R-3 23 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $981.704 Задржи група
34 R-3 21 0 0 0 0 0 15 0 R2 - Pipirelli $-8.077.063 Задржи група
33 R-3 17 0 0 0 0 4 16 0.25 R2 - Pipirelli $3.860.171 Задржи група
32 R-3 16 0 0 0 0 7 15 0.47 R1 - Pipirelli $-8.350.974 Задржи група
31 R-3 20 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 ? Pipirelli $1.103.367 Задржи група
30 R-3 14 0 1 0 0 9 17 0.53 R1 2069 Pipirelli $6.538.709 Задржи група
29 R-3 20 0 0 0 0 0 17 0 QF 2600 Pipirelli $17.479.309 Задржи група
28 R-3 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $16.750.648 Задржи група
27 R-3 32 0 0 0 1 0 13 0 R1 - Pipirelli $1.274.148 Задржи група