Профил на менаџерот: David Morgan

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:David Morgan
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 1, 2011
Последна интеракција: Ное 1 2019, 13:19:22
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (63)
Освоени поени:0 (70)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (4)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (1.11)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

3% отклучени

(11/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до David Morgan Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 27, Трка 2
Број на најавувања:443
Време поминато на ГПРО:48.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
72 R-89 13 0 0 0 0 12 11 1.09 QF 6873 Pipirelli $15.488.323 Задржи група
71 R-89 7 0 2 0 0 32 17 1.88 QF 3519 Pipirelli $14.492.059 Задржи група
70 R-89 19 0 0 0 0 0 5 0 - 6749 Pipirelli $20.699.990 Задржи група
29-69 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
28 R-103 25 0 0 0 1 0 16 0 R1 - Pipirelli $-13.233.710 Задржи група
27 R-103 12 1 2 0 0 26 14 1.86 R1 - Pipirelli $4.417.817 Задржи група