Профил на менаџерот: Patryk Goczkowski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Patryk Goczkowski
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 5, 2011
Последна интеракција: Јан 12 2020, 11:15:25
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (25)
Освоени поени:0 (24)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (1)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (0.96)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(9/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Patryk Goczkowski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 27, Трка 3
Број на најавувања:207
Време поминато на ГПРО:68.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
29-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
28 R-10 19 0 0 0 0 9 10 0.9 QF - Pipirelli $-16.364.543 Задржи група
27 R-10 14 0 1 0 1 12 12 1 - - Pipirelli $-13.231.721 Задржи група