Профил на менаџерот: Jarosław Nowacki

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Jarosław Nowacki
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 13, 2011
Последна интеракција: Вчера во 22:30:26
Постови на форумот:68  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:12 (786)
Освоени поени:3 (1855)
Победи:0 (76)
Подиуми:0 (180)
Пол-позиции:0 (68)
Најбрзи круга:0 (65)
Просечно поени/трка: 0.25 (2.36)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

58% отклучени

(203/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jarosław Nowacki Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 27, Трка 5
Број на најавувања:16160
Време поминато на ГПРО:2371.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 8
Позиција во сезоната:21
Пари: $-?.???.???
Возач: Dan Rice (127)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:19
Гуми: Badyear
Име на тим: Polish Racing Team
Екипен пласман:407
Поени на тимот:130.5335

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 P-8 6 2 2 1 0 32 17 1.88 QF 2203 Badyear $18.842.161 Задржи група
72 A-20 2 7 11 4 3 106 16 6.62 SF 3433 Pipirelli $17.629.120 Промовиран
71 A-20 9 0 3 0 0 28 13 2.15 R2 7186 Pipirelli $72.475.504 Задржи група
70 A-20 12 0 2 0 0 18 16 1.12 R1 4389 Pipirelli $74.286.318 Задржи група
69 A-20 16 0 1 0 0 8 15 0.53 R2 5321 Pipirelli $36.451.256 Задржи група
68 P-3 40 0 0 0 0 0 14 0 - 5494 Yokomama $16.390.310 Испаднат
67 M-5 39 0 0 0 0 0 16 0 - 4544 Pipirelli $38.382.087 Испаднат
66 P-11 1 7 14 11 3 127 17 7.47 W 57 Michelini $27.131.416 Промовиран
65 A-46 1 11 14 5 5 131 17 7.71 W 513 Pipirelli $45.330.090 Промовиран
64 A-46 9 1 2 0 1 22 16 1.38 QF 4762 Pipirelli $75.825.086 Задржи група
63 A-46 4 2 8 2 2 85 17 5 F 1247 Pipirelli $38.029.337 Задржи група
62 A-46 13 0 1 0 0 22 17 1.29 R2 4158 Pipirelli $24.286.342 Задржи група
61 P-13 27 0 0 0 0 2 15 0.13 R1 5660 Dunnolop $-3.408.635 Испаднат
60 M-5 31 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 278 Contimental $9.125.815 Испаднат
59 Elite 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 3604 Pipirelli $16.281.186 Испаднат
58 Elite 3 4 7 2 3 67 17 3.94 F 3 Bridgerock $23.052.856 Задржи група
57 Elite 23 0 0 0 2 4 17 0.24 R1 129 Contimental $34.048.814 Задржи група
56 Elite 15 1 1 0 0 10 17 0.59 - 2287 Badyear $38.051.542 Задржи група
55 Elite 17 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 9 Michelini $15.099.287 Задржи група
54 M-1 2 3 10 6 2 102 17 6 F 1124 Dunnolop $47.336.622 Промовиран
53 M-1 6 0 5 1 0 46 17 2.71 QF 3823 Dunnolop $14.969.675 Задржи група
52 M-1 6 1 3 0 0 38 17 2.24 SF ? Dunnolop $65.278.456 Задржи група
51 P-16 3 3 9 5 2 86 17 5.06 F ? Dunnolop $126.702.880 Промовиран
50 P-16 4 1 5 0 1 48 17 2.82 SF ? Dunnolop $109.135.927 Задржи група
49 A-50 3 4 10 4 2 94 17 5.53 SF ? Pipirelli $154.067.130 Промовиран
48 A-50 6 1 3 1 1 37 17 2.18 SF ? Pipirelli $126.971.024 Задржи група
47 A-50 12 1 3 0 1 27 16 1.69 R1 - Pipirelli $119.159.500 Задржи група
46 A-50 4 2 5 0 0 55 17 3.24 F ? Pipirelli $100.982.230 Задржи група
45 A-50 4 1 6 0 1 61 17 3.59 QF 631 Pipirelli $66.259.377 Задржи група
44 A-50 9 1 2 0 1 26 17 1.53 R2 ? Pipirelli $21.469.489 Задржи група
43 A-50 20 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 - Pipirelli $34.068.521 Задржи група
42 A-50 10 1 2 0 1 20 17 1.18 R2 ? Pipirelli $9.424.819 Задржи група
41 P-1 16 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 ? Yokomama $-8.760.707 Испаднат
40 P-1 10 0 1 0 0 12 17 0.71 - ? Avonn $17.746.487 Задржи група
39 A-16 2 7 12 9 8 110 17 6.47 SF 424 Pipirelli $45.906.992 Промовиран
38 A-16 6 0 5 0 4 44 17 2.59 QF ? Pipirelli $46.978.972 Задржи група
37 A-16 19 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 ? Pipirelli $50.289.470 Задржи група
36 P-15 38 0 0 0 0 0 14 0 - - Pipirelli $17.054.907 Испаднат
35 A-14 3 3 7 2 5 68 16 4.25 R1 - Pipirelli $16.228.364 Промовиран
34 P-6 30 0 0 0 0 0 17 0 - ? Yokomama $4.450.590 Испаднат
33 A-27 3 6 8 7 9 74 17 4.35 SF ? Pipirelli $75.449.425 Промовиран
32 A-27 13 0 0 0 0 15 17 0.88 R1 ? Pipirelli $39.022.889 Задржи група
31 A-27 15 0 1 0 0 12 17 0.71 R1 ? Pipirelli $78.808.772 Задржи група
30 A-27 15 0 0 0 3 8 17 0.47 R1 ? Pipirelli $33.040.215 Задржи група
29 R-167 2 4 11 5 2 105 17 6.18 SF 1152 Pipirelli $13.123.950 Промовиран
28 R-167 3 2 5 3 3 70 17 4.12 R2 1293 Pipirelli $-11.736.281 Задржи група
27 R-167 28 0 0 0 0 0 13 0 - - Pipirelli $5.594.724 Задржи група