Профил на менаџерот: Danny Collins

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Danny Collins
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 10, 2011
Последна интеракција: Сеп 1 2013, 04:46:20
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (101)
Освоени поени:0 (111)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (8)
Пол-позиции:0 (14)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (1.1)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

8% отклучени

(28/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Danny Collins Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 28, Трка 2
Број на најавувања:288
Време поминато на ГПРО:29.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
38-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
37 R-230 6 1 3 1 0 39 16 2.44 QF - Pipirelli $4.252.709 Задржи група
36 R-230 9 0 2 9 0 32 17 1.88 QF ? Pipirelli $-6.178.184 Задржи група
32-35 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
31 R-10 13 0 1 2 0 15 16 0.94 R1 - Pipirelli $-4.962.220 Задржи група
30 R-10 12 0 1 0 0 15 16 0.94 QF - Pipirelli $-15.493.074 Задржи група
29 R-10 14 0 1 2 0 8 16 0.5 QF - Pipirelli $2.763.946 Задржи група
28 R-10 21 0 0 0 1 2 16 0.12 R2 - Pipirelli $-3.422.363 Задржи група