Профил на менаџерот: Doncho Gorski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Doncho Gorski
Држава: Бугарија
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 4, 2011
Последна интеракција: Вчера во 21:00:27
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:12 (999)
Освоени поени:0 (1110)
Победи:0 (23)
Подиуми:0 (74)
Пол-позиции:0 (16)
Најбрзи круга:0 (16)
Просечно поени/трка: 0 (1.11)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

21% отклучени

(77/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Doncho Gorski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 28, Трка 10
Број на најавувања:5669
Време поминато на ГПРО:1008.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 42
Позиција во сезоната:24
Пари: $??.???.???
Возач: Brian Brown (89)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:5
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 R-42 15 0 1 0 0 9 17 0.53 R2 2960 Pipirelli $42.966.921 Задржи група
85 R-42 14 0 2 0 0 16 17 0.94 SF 3005 Pipirelli $21.519.843 Задржи група
84 R-42 19 0 0 0 1 0 17 0 R1 3788 Pipirelli $49.129.397 Задржи група
83 R-42 16 0 0 0 0 3 17 0.18 QF 3282 Pipirelli $38.310.317 Задржи група
82 R-42 15 0 0 0 0 7 17 0.41 QF 3353 Pipirelli $58.529.793 Задржи група
81 R-42 11 0 2 0 1 17 17 1 R1 3634 Pipirelli $44.329.937 Задржи група
80 R-42 14 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 4714 Pipirelli $43.383.553 Задржи група
79 A-59 38 0 0 0 0 0 17 0 - 3043 Pipirelli $19.177.456 Испаднат
78 A-59 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 2305 Pipirelli $48.254.131 Задржи група
77 A-59 25 0 0 0 0 0 17 0 - 3953 Pipirelli $35.490.201 Задржи група
76 A-59 32 0 0 0 0 0 17 0 - 3241 Pipirelli $30.783.700 Задржи група
75 A-59 37 0 0 0 0 0 17 0 R2 2477 Pipirelli $10.027.483 Задржи група
74 A-59 32 0 0 0 0 0 17 0 - 2409 Pipirelli $17.607.298 Задржи група
73 R-122 3 4 12 1 0 108 17 6.35 SF 3009 Pipirelli $40.403.421 Промовиран
72 R-122 7 0 3 0 0 41 17 2.41 QF 3515 Pipirelli $29.052.638 Задржи група
71 R-122 8 0 1 0 0 29 17 1.71 QF 3183 Pipirelli $12.072.698 Задржи група
70 R-122 7 0 1 0 0 35 17 2.06 QF 3148 Pipirelli $11.379.121 Задржи група
69 R-122 14 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 3608 Pipirelli $22.913.411 Задржи група
68 R-122 9 0 1 0 0 20 17 1.18 R2 3464 Pipirelli $-18.122.479 Задржи група
67 R-122 10 0 0 0 0 21 17 1.24 R1 3446 Pipirelli $46.490.688 Задржи група
66 A-19 37 0 0 0 0 0 17 0 - 3472 Pipirelli $-7.619.813 Испаднат
65 R-159 5 1 3 2 1 67 17 3.94 SF 3075 Pipirelli $45.508.728 Промовиран*
64 A-78 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 2632 Pipirelli $25.704.888 Испаднат
63 A-78 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 2539 Pipirelli $32.599.833 Задржи група
62 A-78 30 0 0 0 0 0 17 0 R2 3110 Pipirelli $4.485.547 Задржи група
61 A-78 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 2764 Pipirelli $11.215.337 Задржи група
60 R-3 1 10 13 8 9 136 17 8 F 2790 Pipirelli $22.752.445 Промовиран
59 R-3 11 0 0 0 0 22 16 1.38 R2 4985 Pipirelli $12.062.508 Задржи група
58 R-3 8 0 0 0 0 20 17 1.18 R2 4322 Pipirelli $8.479.359 Задржи група
57 R-3 9 0 0 0 0 17 17 1 R2 3517 Pipirelli $39.061.364 Задржи група
56 A-113 34 0 0 0 0 0 16 0 R1 5753 Pipirelli $4.159.542 Испаднат
55 R-257 2 5 10 1 3 106 17 6.24 F 5666 Pipirelli $16.774.265 Промовиран
54 A-16 35 0 0 0 0 0 17 0 - 4093 Pipirelli $4.869.515 Испаднат
53 R-243 4 0 7 3 0 70 17 4.12 W 2825 Pipirelli $9.721.554 Промовиран
52 A-124 38 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $4.561.286 Испаднат
51 R-186 4 1 5 0 1 76 17 4.47 SF ? Pipirelli $11.432.975 Промовиран
50 A-102 38 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $2.396.327 Испаднат
49 R-212 6 1 3 0 0 46 17 2.71 QF 2677 Pipirelli $5.637.689 Промовиран*
48 R-212 12 0 0 0 0 11 16 0.69 R1 - Pipirelli $4.739.882 Задржи група
47 R-212 14 0 0 0 0 8 15 0.53 R1 - Pipirelli $15.505.773 Задржи група
46 R-212 11 0 1 0 0 9 17 0.53 R1 2633 Pipirelli $-13.004.301 Задржи група
45 R-414 12 0 1 0 0 14 17 0.82 R2 ? Pipirelli $-13.284.559 Задржи група
44 R-414 14 0 0 1 0 14 17 0.82 R1 ? Pipirelli $-7.699.162 Задржи група
43 A-51 36 0 0 0 0 0 17 0 - 2551 Pipirelli $14.220.322 Испаднат
42 R-332 5 1 5 0 0 70 17 4.12 R2 2135 Pipirelli $10.572.157 Промовиран*
41 R-332 11 0 1 0 0 21 17 1.24 R1 3072 Pipirelli $3.770.500 Задржи група
40 R-332 15 0 0 0 0 7 17 0.41 QF 2977 Pipirelli $-6.408.917 Задржи група
39 R-332 12 0 0 0 0 10 17 0.59 QF 3020 Pipirelli $-2.676.748 Задржи група
38 A-46 40 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $788.988 Испаднат
37 A-46 28 0 0 0 0 0 17 0 - 2840 Pipirelli $13.478.507 Задржи група
36 R-10 7 0 0 0 0 22 17 1.29 R2 2808 Pipirelli $13.636.887 Промовиран
35 R-10 18 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 ? Pipirelli $3.447.088 Задржи група
34 R-10 22 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $-9.329.376 Задржи група
33 R-10 13 0 0 0 0 14 17 0.82 R1 ? Pipirelli $-5.914.075 Задржи група
32 R-10 19 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Pipirelli $444.216 Задржи група
31 R-10 19 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 ? Pipirelli $-15.154.569 Задржи група
30 R-10 18 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $-4.738.764 Задржи група
29 R-10 11 0 2 0 0 16 16 1 R1 - Pipirelli $-2.532.539 Задржи група
28 R-10 23 0 0 0 0 0 8 0 - - Pipirelli $7.410.495 Задржи група