Профил на менаџерот: Daniel Kopřiva

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Daniel Kopřiva
Држава: Чешка Република
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 9, 2011
Последна интеракција: Апр 1 2012, 14:04:00
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (28)
Освоени поени:0 (7)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.25)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(2/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Daniel Kopřiva Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 28, Трка 11
Број на најавувања:345
Време поминато на ГПРО:76.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Свршен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
30-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
29 R-10 21 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Pipirelli $-8.944.483 Задржи група
28 R-10 20 0 0 0 0 4 7 0.57 - - Pipirelli $-5.102.262 Задржи група