Профил на менаџерот: Patrik Balogh

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Patrik Balogh
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 1, 2012
Последна интеракција: Јун 1 2019, 10:43:12
Постови на форумот:1196  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (417)
Освоени поени:0 (953)
Победи:0 (42)
Подиуми:0 (85)
Пол-позиции:0 (65)
Најбрзи круга:0 (36)
Просечно поени/трка: - (2.29)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

47% отклучени

(164/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Patrik Balogh Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 28, Трка 17
Број на најавувања:9120
Време поминато на ГПРО:3324.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Patrik Balogh (Последна обнова: Апр 6 2018, 14:32:12)
Látom, a pilótaenergia hatása már Rookie-ba is leszivárgott. Végleg abbahagyom.

I see that the effect of driver energy has reached the Rookie groups, too. I quit finally.

_____________________________________________________________________

Previous life story:

1) /hu/forum/ViewTopic.asp?TopicId=25892&PostId=4035151#post4035151

2) /hu/forum/ViewTopic.asp?TopicId=26797

3) /hu/forum/ViewTopic.asp?TopicId=17142&PostId=4106939#post4106939 => /hu/forum/ViewTopic.asp?TopicId=26992

4) /hu/forum/ViewTopic.asp?Highlight=&TopicId=25534&Pos...