Профил на менаџерот: Daniel Dusek

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Daniel Dusek
Држава: Чешка Република
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 4, 2008
Последна интеракција: Окт 10 2014, 00:15:39
Постови на форумот:263  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (579)
Освоени поени:0 (807)
Победи:0 (20)
Подиуми:0 (61)
Пол-позиции:0 (9)
Најбрзи круга:0 (9)
Просечно поени/трка: - (1.39)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јун 9, 2009)
Достигнувања:

20% отклучени

(70/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Daniel Dusek Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 9, Трка 12
Број на најавувања:7536
Време поминато на ГПРО:2486.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
45-71 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
44 A-96 40 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-6.881.608 Спец пот
43 P-6 15 0 1 0 0 12 17 0.71 QF ? Avonn $-15.519.771 Испаднат
42 P-6 23 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 231 Avonn $7.540.294 Задржи група
41 P-6 16 0 1 0 0 11 17 0.65 SF 233 Dunnolop $20.374.748 Задржи група
40 P-6 18 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 ? Yokomama $13.050.331 Задржи група
39 M-5 32 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Avonn $19.745.117 Испаднат
38 M-5 14 0 0 0 0 11 17 0.65 R1 ? Dunnolop $17.891.933 Задржи група
37 P-1 2 1 6 0 1 71 17 4.18 F 86 Yokomama $19.366.320 Промовиран
36 P-1 9 0 1 0 0 24 17 1.41 R2 148 Yokomama $11.323.270 Задржи група
35 P-1 12 0 2 0 0 20 17 1.18 R2 ? Yokomama $17.044.935 Задржи група
34 P-1 7 0 3 0 0 33 17 1.94 R2 126 Yokomama $31.501.771 Задржи група
33 P-1 7 0 3 0 0 28 17 1.65 R1 85 Yokomama $8.863.901 Задржи група
32 P-1 15 1 1 0 0 12 17 0.71 QF 126 Yokomama $14.223.449 Задржи група
31 M-1 26 0 0 0 1 2 17 0.12 R1 55 Badyear $7.412.377 Испаднат
30 P-5 1 8 10 1 3 108 17 6.35 W 51 Badyear $31.876.264 Промовиран
29 P-5 8 0 2 0 0 23 17 1.35 R1 140 Yokomama $14.183.130 Задржи група
28 P-5 7 0 4 0 0 35 17 2.06 QF ? Badyear $8.492.392 Задржи група
27 P-5 18 0 0 0 0 12 17 0.71 R2 ? Dunnolop $2.734.449 Задржи група
26 P-5 6 1 2 0 1 35 17 2.06 R1 138 Dunnolop $27.132.146 Задржи група
25 A-13 3 4 8 8 1 86 17 5.06 SF ? Pipirelli $33.113.037 Промовиран
24 A-13 10 0 1 0 0 26 17 1.53 SF 496 Pipirelli $9.403.310 Задржи група
23 P-3 35 0 0 0 0 0 17 0 - 346 Dunnolop $2.579.047 Испаднат
22 P-3 13 1 1 0 0 10 17 0.59 R1 ? Dunnolop $790.664 Задржи група
21 P-3 16 1 1 0 1 11 17 0.65 R1 ? Pipirelli $9.333.683 Задржи група
20 P-3 19 0 1 0 1 6 17 0.35 R1 178 Dunnolop $3.213.897 Задржи група
19 P-3 15 0 0 0 0 10 16 0.62 R2 - Dunnolop $8.359.623 Задржи група
18 P-3 21 0 0 0 0 2 17 0.12 QF 185 Dunnolop $9.979.260 Задржи група
17 A-32 4 3 5 0 0 69 17 4.06 W ? Pipirelli $24.562.493 Промовиран
16 A-32 9 0 0 0 0 24 17 1.41 R2 318 blank $6.965.624 Задржи група
15 A-32 19 0 0 0 0 8 16 0.5 - - blank $3.706.846 Задржи група
14 A-32 12 0 0 0 0 15 17 0.88 - ? blank $2.825.081 Задржи група
13 A-32 13 0 0 0 0 13 17 0.76 - 537 blank $48.157.989 Задржи група
12 R-3 3 0 6 0 0 57 17 3.35 - 437 blank $54.439.405 Промовиран
11 R-3 20 0 0 0 0 1 16 0.06 - - blank $-964.638 Задржи група
10 A-6 34 0 0 0 0 0 16 0 - - blank $6.983.472 Испаднат
9 R-62 12 0 1 0 0 15 6 2.5 - - blank $3.609.280 Промовиран*