Профил на менаџерот: Rodrigo Luiz Campos

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Rodrigo Luiz Campos
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 15, 2012
Последна интеракција: Окт 7 2019, 15:41:06
Постови на форумот:6  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (301)
Освоени поени:0 (2525)
Победи:0 (172)
Подиуми:0 (266)
Пол-позиции:0 (130)
Најбрзи круга:0 (162)
Просечно поени/трка: - (8.39)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 28, 2016)
Достигнувања:

61% отклучени

(215/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Rodrigo Luiz Campos Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 50, Трка 2
Број на најавувања:8384
Време поминато на ГПРО:2945.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
69-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
68 R-25 9 2 3 2 2 28 3 9.33 R1 10877 Pipirelli $12.410.193 Задржи група
67 R-25 3 2 9 3 1 79 10 7.9 SF 7579 Pipirelli $-20.472.496 Задржи група
66 R-25 1 12 17 13 13 158 17 9.29 SF 1951 Pipirelli $-19.621.190 Задржи група
65 R-25 1 14 17 15 15 164 17 9.65 W 1390 Pipirelli $-9.162.930 Задржи група
64 R-25 1 15 17 12 12 166 17 9.76 W 1548 Pipirelli $-23.935.349 Задржи група
63 R-25 1 9 17 6 9 152 17 8.94 W 1958 Pipirelli $-18.155.624 Задржи група
62 R-25 1 12 16 13 12 154 17 9.06 W 1903 Pipirelli $-28.944.978 Задржи група
61 R-25 1 13 17 11 11 162 17 9.53 W 1959 Pipirelli $-28.480.752 Задржи група
60 R-25 1 11 16 0 12 151 17 8.88 W 2016 Pipirelli $-22.827.370 Задржи група
59 R-25 1 9 16 10 8 149 17 8.76 W 1999 Pipirelli $-6.617.851 Задржи група
58 R-25 1 16 16 17 16 163 17 9.59 W 1867 Pipirelli $-27.031.249 Задржи група
57 R-220 3 3 8 0 2 96 17 5.65 SF 3308 Pipirelli $-24.855.939 Задржи група
56 R-220 1 8 16 2 11 139 17 8.18 W 1861 Pipirelli $-10.587.038 Задржи група
55 R-220 1 8 14 7 7 134 17 7.88 F 2232 Pipirelli $-21.510.147 Задржи група
54 R-220 1 12 15 5 10 140 17 8.24 W 3884 Pipirelli $-23.124.133 Задржи група
53 R-220 2 1 12 0 6 105 17 6.18 F 1855 Pipirelli $-19.391.606 Задржи група
52 R-220 1 12 15 7 8 146 17 8.59 W 1288 Pipirelli $-14.439.268 Задржи група
51 R-220 1 7 13 2 4 125 17 7.35 SF ? Pipirelli $-13.592.183 Задржи група
50 R-220 1 6 12 5 3 114 16 7.12 SF - Pipirelli $16.434.519 Промовиран