Профил на менаџерот: Svetlana Pavlovskaya

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Svetlana Pavlovskaya
Држава: Руска Федерација
Пол:Женски
Се приклучи:Јан 28, 2012
Последна интеракција: Дек 29 2014, 14:39:56
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (271)
Освоени поени:0 (391)
Победи:0 (13)
Подиуми:0 (31)
Пол-позиции:0 (12)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: - (1.44)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

19% отклучени

(66/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Svetlana Pavlovskaya Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 29, Трка 6
Број на најавувања:851
Време поминато на ГПРО:179.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
46-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
45 P-20 17 0 0 0 0 7 4 1.75 R1 - Avonn $-15.963.851 Пензиониран*
44 P-20 18 0 0 0 0 6 17 0.35 SF ? Avonn $27.283.807 Задржи група
43 P-20 18 0 0 1 0 9 17 0.53 R2 ? Avonn $26.427.524 Задржи група
42 P-20 25 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 ? Avonn $38.591.280 Задржи група
41 P-20 24 0 0 0 0 6 17 0.35 QF ? Avonn $24.536.393 Задржи група
40 P-20 23 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 ? Avonn $26.188.339 Задржи група
39 M-5 30 0 0 0 1 1 17 0.06 R1 ? Contimental $-1.462.146 Испаднат
38 M-5 21 0 0 0 1 7 17 0.41 R2 ? Dunnolop $49.641.154 Задржи група
37 M-5 16 0 0 0 0 9 17 0.53 QF 77 Dunnolop $39.631.424 Задржи група
36 M-5 24 0 0 0 1 11 17 0.65 R2 ? Yokomama $39.400.244 Задржи група
35 P-18 2 2 5 2 1 58 17 3.41 SF ? Dunnolop $69.009.911 Промовиран
34 A-32 5 2 4 0 1 35 17 2.06 R2 ? Pipirelli $81.827.177 Промовиран
33 A-32 11 0 2 0 0 18 17 1.06 QF ? Pipirelli $98.329.684 Задржи група
32 A-32 10 0 2 0 0 20 17 1.18 R1 ? Pipirelli $44.894.108 Задржи група
31 R-192 1 7 13 5 2 117 17 6.88 QF 920 Pipirelli $48.397.036 Промовиран
30 A-28 25 0 0 0 0 9 17 0.53 - 878 Pipirelli $1.590.378 Испаднат
29 R-69 3 2 5 4 1 66 12 5.5 - - Pipirelli $5.475.308 Промовиран